Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Siccin 4'ün afişi ve serinin en korkunç 10 sahnesi yayınlandı!

Sinemaseverlerin büyük bir merakla beklediği seri filmi “Siccin 4” 1 Eylül’de vizyonda olacak.

12.07.2017 16:05

Siccin 4’ün ilk afişi görücüye çıkarken, filmin yönetmeni, korkunun ustası Alper Mestçi, serinin ilk üç filminden en korkunç sahneleri seçti. Siccin 4’ün afişi ile birlikte bu sahneler de sosyal medyada “Siccin Serisi En Korkunç Sahneler Top 10” adı ile yayınlandı.

Siccin Serisi En Korkunç Sahneler Top 10” yayınlandı
 Türk korku sinemasının en çok ödül alan serisi olan Siccin, ilk üç filmiyle büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış, birçok sahneye yurtdışındaki korku filmi meraklarının yanı sıra Paranormal Activity, Insidious, Sinister ve Get Out gibi önemli korku filmlerinin yapım şirketi Blumhouse Productions'tan da yorumlar gelmişti. “Siccin Serisi En Korkunç Sahneler Top 10” videosunun da büyük bir ilgi görmesi beklenirken, “Siccin 4” filminin fragmanının ise önümüzdeki haftalarda yayınlanacağı açıklandı.

Haber ile ilgili metin girin!. Muhteşem Tözüm’ün yapımcılığını üstlendiği “Siccin 4” ün senaryosu da, yönetmen Alper Mestçi’ye ait. Gösterime girdiği her sene “Yılın En İyi Korku Filmi” ödülünün sahibi olan Siccin serisinin 1 Eylül’de izleyicisi ile buluşacağı 4. filmin oyuncu kadrosunda; Mirza Metin, Yasemin Kurttekin, Sebahat Adalar, Yasemen Büyükağaoğlu, Mana Alkoy, Merve Ateş, Muhammed Salih Gönültaş, Kıvılcım Kaya, Aslı Sevi ve Adnan Koç gibi isimler bulunuyor.

Yorumlar | 2
üye profil
Abbiii 8 ay önce
Gayet iyi Korku Filmi insanlarda o kadar korkunc istiyor ki ilazim kalperi dursun bence Cok iyi bir korku filmi boyle devam ettsin ve tabi basarilarinin devamini dilerim
sultan 11 ay önce
Byük beklentiler içerisinde olmayın. Siccin 3 buna nazaran daha ürkütücüydü. 4DX formatında izlememize rağmen sadece 2,3 sahnede ürkmeler oldu. Genel olarak oldukça ağır devam etti.