Siber zorbalığa uğrayan Melisa Sözen takipçisini Instagram'da ifşa etti

Günümüzde pek çok kişi siber zorbalığı kalıyor. Bu konuda mağduriyet yaşayanlardan birçoğu da ünlüler isimler olabiliyor. Acımasız eleştiriler, küfürler, hakaretler... Tüm bunlar onların hayatlarının günlük rutinleri haline gelmeye başladı. Bu isimlerden biri de oyuncu Melisa Sözen... Ünlü oyuncu, sosyal medyadan kendisine gelen bir yorum karşısında bir hayli sinirlendi. Sözen, takipçisini ifşa etti. 

Yayınlanma Tarihi: 30.05.2020 09:28
Değiştirme Tarihi: 30.05.2020 09:28
Siber zorbalığa uğrayan Melisa Sözen takipçisini Instagram'da ifşa etti

Siber zorbaların hedefindeki son isim oyuncu Melisa Sözen oldu. Oyuncu, sosyal medyadan kendisine gelen bir yorum karşısında resmen çılgına döndü. Takipçisini, ifşa eden Melisa Sözen  “Kendilerine duydukları güvensizliği, yetersizlik hissini, aşağılık kompleksini ve sevgisizliklerini bu üslupla dile getiriyorlar” ifadelerini kullandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İşte Melisa Sözen'in ifşa ettiği takipçisiyle ilgili yazdığı o yorum:

Bu veya benzeri kişiler kendilerine duydukları güvensizliği, yetersizlik hissini, aşağılık kompleksini ve sevgisizliklerini bu üslupla dile getirdiklerinde iki şey düşünüyorum;
“ ya takmayın kafaya troller her yerde” deyip dalga geçen bir dille cevabını vermek ya da daha da güzeli “yazık” deyip geçip gitmek. Sonra bu kişinin (kişi kim bilemiyorum çünkü kendisi de bilmediğinden sahte bir hesapla yazıyor) seksist ve bayağı bir dille yazdıklarına her gün birçok kişinin kadın/erkek fark etmeksizin maruz kaldığını ve bizim de bu üslubu “aman boşver” lerle giderek normalleştirmemize ilk ve son kez bir şeyler yazmak istedim. Hakaret ederek kendinize ve dünyaya olan sinirinizi boşaltmak istiyor olabilirsiniz, bizim aynı üslupla cevap vermeyeceğimizden de emin olabilirsiniz ki haklısınız ama psikolojik problemlerinize başkalarına saldırarak deva bulamazsınız.
Siber zorbalığınız karşısında şahsen ben bu naçizane mesajı paylaşmak istedim. Beni incitmediniz. Ama siz ve sizin gibilerin elini kolunu sallaya sallaya insanlara musallat olarak kendini var etme çabasına da bir dur demek lazım. Her şeyi boş vermemek lazım alışkanlık yapıyor sonra.

Melisa Sözen'in bu paylaşımına meslektaşları olmak üzere binlerce takipçi yorumlar ve beğenirlerle destek verdi.