Sibel Kekilli en büyük hayalini açıkladı

Sibel Kekilli en büyük hayalini açıkladı

Ünlü Oyuncu Sibel Kekilli, bir Alman dergisine verdiği röportajında en büyük hayalinin sinema filmi yönetmek olduğunu açıkladı.

Türk asıllı Alman oyuncu Sibel Kekilli, en büyük hayalinin sinema filmi yönetmek olduğunu belirterek "Bunu bir gün gerçekleştireceğim" dedi.

Game Of Thrones ve Tatort dizisilerindeki rolleri ile dünya çapında bir üne kavuşan Sibel Kekilli,  Almanya’da yayınlanan bir dergiye verdiği röportajda kendisine karşı çok katı olduğunu belirterek, "Kendime karşı katıyım çünkü, kendimden beklentilerim büyük" dedi.

Sibel Kekilli geçtiğimiz günlerde Alman Gala dergisi için objektif karşısına geçti. 36 yaşındaki oyuncu, Hamburg Elbe sahilindeki çekimin ardından soruları yanıtladı.

Kadınları yönelik namus cinayetleriyle ilgili farkındalık yaratmak amacıyla hayata geçirilen Terredes Femmes organisyonu hakkında bir belgesel çeken Kekilli, çalışması için "Bu işte bir oyuncudan daha fazla sorumluluğumun olması hem gurur verici hem de eğlenceliydi" şeklinde konuştu.

En büyük hayalinin sinema filmi yönetmek olduğunu belirten Kekilli, bunu bir gün ne pahasına olursa olsun gerçekleştirmek istediğini belirtti.

Görüntülenme : 3170 Güncelleme Tarihi: 07/10/2016 18:26:01
Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 18:25:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin