Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sibel Can'dan Mutlu Kaya açıklaması

Sibel Can'dan Mutlu Kaya açıklaması

Ünlü şarkıcı kendisi için, "Sibel Can'dan nefret ediyorum" diyen Mutlu Kaya'ya yanıt verdi.

23.08.2015 15:52

Diyarbakır'daki evinde uğradığı silahlı saldırıda ölümden dönen ve tedavi gördüğü GATA'da ilk kez Vatan'a konuşan Mutlu Kaya, kendisini veliahtı olarak gösteren Sibel Can için sert açıklamalarda bulundu.  'Sibel Can'dan nefret ediyorum, yalan söylüyor' diyen Mutlu Kaya'ya  Can'dan jet yanıt geldi. Can'ın açıklaması şöyle:

"Bir Yarışma programı ile yollarımızın kesiştiği, güzel sesini, güzel yüzünü Türk halkı ile tanıştırmanın bana kısmet olduğu Sevgili Mutlu Kaya kızımızın "Sibel Can'dan Nefret Ediyorum.." söylemi beni inanılmaz derecede üzmüş ve kırmıştır.

Yıllar içinde hakkımda çıkan yüzlerce yalan- doğru haberler içinde de beni kıranlar üzenler elbette ki olmuştur… Üzüntü ve küslüklerini bile kendi içinde yaşayan biri olarak, asla kırıcı yanıtlarım olmamıştır. İnsan 'a SAYGI, insan'a SEVGİ 'yi gerektiren mesleğimin hamuru "MÜZİK" zaten bunu gerektirir..

Ancak bu kez adımı 'nefret' kelimesi ile yanyana koyan Sevgili kızım MUTLU KAYA'ya; 'Gençliğin verdiği o heyecanla, sakın ha Güzel Kızım. Nefret kelimesini asla o gencecik yüreğine koyma. Billur sesinle nefret kelimesini telaffuz etme..

NEFRET Sana yönlenen, geçliğine,güzelliğine, ömrüne kast eden düşmanlıklara, sevgisizliklere, kurşunlara yakışır… Sayın Cumhurbaşkanımızın, Sayın Başbakanımızın sana olan ilgileri,sağlığına kavuşmanda senin için emek veren herkesin çabaları...benim ve Türk Halkının dua ve temennileri inan ki, yarınlara giden o çok güzel yolunun başlangıcı..Ben sana inanıyor ve güveniyorum..HERŞEY ÇOK GÜZEL olacak. Ve Sen ki; KADIN'a ŞIDDET 'i en ağırından yaşayan ve ayakta kalmayı başaran biri olarak hep SEVGİ'yle ,hep GÜZELLİK'lerle ve hep YAŞAM'ın asıl amacı Adın gibi..MUTLU'luklarla anılacaksın'

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

 

Yorumlar | 0
üye profil