5 bin kişilik dev doğumgünü

5 bin kişilik dev doğumgünü
Yayınlanma Tarihi: 10.07.2015 13:54
Değiştirme Tarihi: 10.07.2015 14:03

Sibel Can büyük bir sürprize imza atacak.

Pera Event organizasyonuyla , yerli ve yabancı bir çok ünlü ismi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde buluşturacak olan Turkcell Yıldızlı Geceler’in en büyük sürprizlerinden birine Sibel Can imza atacak.

Doğumgünü olan 1 Ağustos’ta sahne alacak olan sevilen sanatçı, yeni albümünde yer alan Tarkan imzalı hit şarkısı “Bir Parmak Bal” ı ilk kez Harbiye sahnesinde söyleyecek.

Turkcell Yıldızlı Geceler, 1 Ağustos Cumartesi akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde Sibel Can’ı ağırlayacak.

“Hangimiz Sevmedik” isimli Müslüm Gürses şarkısını yorumlayarak sezonun en başarılı çalışmalarından birine imza atan ünlü sanatçı, Turkcell Yıldızlı Geceler’de hem doğumgününü kutlayacak hem de sır gibi sakladığı Tarkan imzalı hit şarkısı “Bir Parmak Bal”ı ilk kez Harbiye Sahnesinde söyleyecek.

Herkesi partime davet ediyorum!

Doğumgününü sahnede müzikseverlerle kutlamanın kendisini çok heyecanlandırdığını belirten Sibel Can “Herkesi doğumgünümü beraber kutlamaya davet ediyorum. Müzik ve eğlence dolu bir gece yaşayacağız. Ayrıca sevgili Tarkan ile yaptığımız ‘Bir Parmak Bal’ ı seyircilerimiz ilk kez tadacak. Tüm sevenlerimi aynı anda iki mutluluğu paylaşmaya davet ediyorum.” dedi.

Sürprizlerle dolu konserde Can’a,  Baki Kemancı şefliğindeki orkestra eşlik edecek.