Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sibel Can sahnede rap söyledi

Sibel Can sahnede rap söyledi

Şarkıcı Sibel Can, önceki akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava konserinde hafızalara kazınacak bir performans sergiledi.

11.08.2016 12:44

Uzun bir aradan sonra Nur Yerlitaş’ın tasarladığı 2 elbiseyle sahne alan Sibel Can, konser öncesi yaptığı açıklamada, "Yeni albümümle Harbiye Açıkhava’dayım, tüm sevenlerim burada. Çok mutluyum" dedi.

‘Günah Benim Suç Benim’ adlı şarkıları youtube’da 107 milyon kişi tarafından izlenen Eypio ve Burak King’i çocukları sayesinde keşfettiğini belirten ünlü sanatçı, "Benim çocuklar Engincan, Melisa ve Emir, bana uzun zamandır ‘Bir grup var dinlemen lazım’ diyordu. 100 milyonun üzerinde izlenmişler, saatte 100 bin kişi dinliyormuş. ‘Kim bunlar?’ dedim, bir öğrendim Eypio ve Burak King. İlk defa sahnede rap yapacağım. Çok eğleneceğiz" şeklinde konuştu.

"DÜN GECE HİÇ UYUMADIM"
Konserine ‘Sevmek’ adlı şarkıyla başlayan Can, "Harbiye Açıkhava bir sanatçı için çok kıymetlidir. Ben her seferinde çok heyecanlanıyorum. Dün geceden beri uyku yok bende, hiç uyumadım" deyince büyük destek alkışı aldı.

"EN SON BU KALABALIĞI SÜNNETİMDE GÖRMÜŞTÜM"
Konserin en çok alkış alan kısımlarından biri ise Sibel Can-Eypio& Burak King düeti oldu. ‘Günah Benim Suç Benim’ şarkısı çalınca ayağa kalkan halk, Sibel Can’ın rap yorumuyla mest oldu.

Şapkasını rapçilere özgü bir şekilde yan takan Can, istek üzerine grupla beraber şarkıyı iki kez okudu. Eypio, şarkı sonrasında "En son bu kalabalığı sünnetimde görmüştüm, o da toplu törendi" sözleriyle herkesi güldürdü.

5 bin kişinin ayakta dans ettiği şarkıyı üst üste iki kez okuyan grup, "Hazır bu kalabalığı görmüşken, durmak istemiyoruz" diyerek, seyirciye mikrofon tutup, şarkıyı bir kez de enstrümansız olarak okudu.

Yorumlar | 0
üye profil