Sibel Can'dan doğum gününde nostaljik paylaşım

Sosyal medya hesabı Instagram'da 2.7 milyon takipçisi olan ve sık sık hayranlarıyla etkileşimde bulunan Sibel Can'ın son yaptığı paylaşım beğeni topladı. 51 yaşına basan Sibel Can doğum günü paylaşımında annesi ile nostalji pozunu sevenleriyle buluşturdu.

Yayınlanma Tarihi: 02.08.2021 15:18
Değiştirme Tarihi: 02.08.2021 15:18
Sibel Can'dan doğum gününde nostaljik paylaşım

Sibel Can, 2006 yılında kaybettiği annesi Emine Gül'e duyduğu özlemi sevenleriyle her fırsatta paylaşıyor. 51 yaşına basan Sibel Can  doğum günü paylaşımında annesi ile nostalji pozunu sevenleriyle buluşturdu. Ünlü sanatçının paylaşımı kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

"BİRLİKTE İYİLEŞELİM, İYİLEŞTİRELİM"

Sibel Can, 1 Ağustos’taki doğum günü vesilesiyle Kansersiz Yaşam Derneği yararına bir yardım kampanyası başlattı. Sanatçı, İyilik Paylaş platformu üzerinden başlattığı kampanyanın duyurusunu sosyal medya hesabından yaptı.

Üç çocuk annesi şarkıcı, paylaşımına; “Yeni yaşımın her zamankinden daha büyük bir coşkuyla gelmesini istiyorum. Bu yüzden sizlerden bugüne kadarki en içten doğum günü hediyesi için bana destek olmanızı diliyorum. İyilik yapıp birlikte iyileşelim, iyileştirelim. Biliyorum ki sizlerden gelen güzel destekler sayesinde birçok kanser hastasına umut ışığı olacağız" notunu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.