Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Shelley Duval'dan Robin Williams ölmedi çıkışı

Shelley Duval'dan Robin Williams ölmedi çıkışı

ABD'li ünlü oyuncu Shelley Duvall, beyaz perde de birlikte rol aldığı ve iki sene önce intihar eden Robin Williams hakkında çok ilginç bir iddia ortaya attı.

19.11.2016 18:00

"Bence Robin Williams ölmedi, hala hayatta. Hatta şekil değiştirip zaman zaman beni ziyaret ediyor." Beyazperdenin efsane filmlerinden birinde oynayan bir zamanların ünlü oyuncusunun bu sözleri ortalığı karıştırdı.

Phil McGraw, hazırlayıp sunduğu Dr. Phil adlı sohbet programına bu kez bir zamanların ünlü oyuncusu Shelley Duvall'ı konuk etti. 67 yaşındaki Duvall, programda anlattıklarıyla seyirciyi çok üzdü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Başrolünü Jack Nicholson ile paylaştığı The Shining filmiyle tanınan Shelley Duvall'ın ruhsal sorunlar yaşadığı biliniyordu.Duvall, 1980 yapımı Popeye (Temel Reis) adlı filmde Robin Wililams ile rol almıştı.

Duvall, röportajda Williams'ın ölmediğini sadece şekil değiştirdiğini, hatta zaman zaman farklı şekillerde kendisini ziyaret ettiğini söyledi.

Shelley Duvall, programda Dr. Phill'in bir sorusu üzerine "Popeye filminde Robin ile birlikte çalışmak çok eğlenceliydi. Kamera arkasında sürekli yaptığı şakalarla beni güldürürdü" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ancak sunucu Dr. Phil, Robin Williams'ın ölümünü duyduğunda ne kadar üzüldüğünü söylediğinde Duvall "Ben Robin'in öldüğüne inanmıyorum" diye yanıt verdi. Bunun üzerine Dr. Phill "Peki ne olduğunu düşünüyorsun" diye sorduğunda da Shelley Duvall "Şekil değiştirdi. Hatta bazı şekillerde çok iyi görünüyor, ama bazı şekillerde de kötü görünüyor" diye yanıt verdi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Dr. Phill'in bir saat süren sohbet programı büyük bir grup izleyicinin tepkisini çekti. Dr. Phill, oyuncunun ruhsal sorunlarını bu kadar açık bir şekilde ortaya dökmekle eleştirildi. Birçok seyirci Dr. Phil için "İğrenç bir reyting avcısısın sen" diye yorum yaptı.

Alicia Duvall, 2002 yılında emekli olduktan sonra zor bir süreç yaşamaya başladı. Ciddi ruhsal sorunlar yaşayan Duvall'ın kimi zaman gerçekle bağlantısının koptuğu da biliniyor.

Yorumlar | 0
üye profil