Sezonu açan Bade İşçil fit görüntüsüyle dikkat çekti

Bade İşçil, önceki gün her yaz müdavimi olduğu Bodrum'da tatil sezonunu açtı. İşçil, kendisini görüntüleyen muhabirleri fark edince el salladı. Bir süre yüzdükten sonra denizden çıkan 38 yaşındaki oyuncu fit vücudu ve güzelliği ile göz doldurdu.

Yayınlanma Tarihi: 07.07.2022 10:38
Değiştirme Tarihi: 07.07.2022 10:38
Sezonu açan Bade İşçil fit görüntüsüyle dikkat çekti

Geçtiğimiz aylarda Nişantaşı’nda gezintiye çıkardığı köpeği Mösyö ile görüntülenen ünlü oyuncu Bade İşçil, çocukları Azur için eski eşi Malkoç Sualp ile görüştüklerini söyleyip, “Ne olursa olsun çocuğumun babası, onun genini soy adını taşıyor. Zaten o adamı sevmezsem çocuk yapmazdım” dedi.

"BİRBİRİMİZİ İDARE EDİYORUZ"

"Biz zamanında anlaşamadık ve ayrıldık. Anne ve babayız ne kadar ayrı olabiliriz ki? Maşallah diyeyim idare ediyoruz, birbirimizi çocuk için. Çocuğumun babası yani ne olursa olsun. Kötü bir şey de olsa çocuğum onun soyadını, genini taşıyor, ben o adamı sevmesem çocuk yapmazdım zaten."

NE OLMUŞTU?

Olaylı boşanma davaları ile magazin manşetlerini süsleyen ikili, oğulları Azur için düşmanlığı bitirmişti. İkili arasındaki buzlar zamanla iyice eridi ve dostluğa dönüştü.

Boşanma sonrası kalbini aşka kapatan Bade İşçil ile Malkoç Sualp, geçtiğimiz yıl Bodrum'da tatilde çocukları için bir araya geldi. Yalıkavak'ta bir beach'te görüntülenen eski eşlerin keyfi yerindeydi. Bu eğlenceli tatile Bade İşçil'in annesi Kadriye Hanım da eşlik etti.

"SAÇ BAŞ ANNE HALİ"

38 yaşındaki Bade İşçil, son olarak geçtiğimiz günlerde oğlu Azur Sualp ile birlikte Baltalimanı'nda objektiflere yansıdı. Oğlunu okuldan aldığını belirten oyuncu, ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet etti.

"Oğlunu okuldan almış saç baş anne hali" diyen İşçil, dijital bir platformda yayınlanacak dizisi için sorulunca, "Ölüyorum, çok yoruldum. Bitsin diye dua ediyorum çekimler. Yoğun çalıştık biraz, o yüzden. Kısa süre ama bu da bir tecrübe oldu" şeklinde konuştu. Oyuncu, dizisiyle alakalı "Çok güzel bir proje bence, kadınların hayatını anlatıyoruz" ifadelerini de kullandı.

"AİLEMİ DÜŞÜNDÜĞÜM İÇİN DAHİL OLMUYORDUM"

"Pandemi sürecinde ailemi düşündüğüm için bir işe dahil olmuyordum" diye konuşan ünlü isim, "O dönem iş kabul etmemin sebebi o" açıklamasını yaptı. İş ve anneliğin aynı anda zor olduğunu belirten İşçil, "Yeni bir yapım şirketi, ilk defa dizi çekiyor ekip. Daha önceki tecrübeme dayalı daha fazla mesaimiz oldu" dedi.

"PARA BENDEN ÇIKTI NETİCEDE"

Öte yandan ekranların sevilen yüzü ve dizilerin vazgeçilmez ismi Bade İşçil, bir süre önce hakkında çıkan mal varlığı haberlerine isyan etmiş, tepkisi ile günlerce magazin basının en çok konuşulanları arasında yer almıştı.

İşçil'in Sarıyer'den 4 milyon TL'ye ev alıp, Nişantaşı'ndan taşındığı iddia edilmişti. Yeni aldığı evinin fiyatı hakkında rakam vermekten kaçınan İşçil, "Çocuğun okuluna yakın olmak istedik. Çok rahattık burada aslında. Şimdi her işimizi arabayla yapıyoruz ya da toplu taşımayı kullanıyorum. Öyle havuzlu villa falan değil. Boş verin ne yapacaksınız, para benden çıktı neticede" ifadelerini kullanmıştı.

TATİL SEZONUNU AÇTI

Bade İşçil, önceki gün her yaz müdavimi olduğu Bodrum'da tatil sezonunu açtı. Oyuncu Türkbükü'nde bir beach'te görüntülendi. Bir süre şezlongta güneşlenen İşçil, sıcak havaya daha fazla dayanamayıp kendini Bodrum'un serin sularına bıraktı.

MUHABİRLERE EL SALLADI 

Bol bol yüzüp denizin tadını çıkaran İşçil, kendisini görüntüleyen muhabirleri fark edince el salladı. Daha sonra denizden çıkan 38 yaşındaki oyuncu fit vücudu ve güzelliği ile göz doldurdu.

(Milliyet) 

 

İlgili Sayfalar: Magazin