Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Şeyla Halis: Hanımağa olmak istiyorum

Şeyla Halis: Hanımağa olmak istiyorum

Oyuncu Şeyla Halis Emre Saygı'nın sunduğu Hadi Be'ye konuk oldu, hakkında merak edilenleri anlattı.

29.11.2016 10:38

Emre Saygı’nın Facebook’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu Şeyla Halis oldu. Halis canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya takipçilerinin sorularına samimi açıklamalarda bulundu. Hanım Ağa olmak istiyorum Oyunculuk kariyerinde farklı karakter canlandırmayı ve mafya dizisinde yada filminde oynamayı çok istediğini belirten Şeyla Halis ‘Özellikle vurdulu kırdılı projeleri çok seviyorum. Böyle bir film veya dizide oynamayı istiyorum. Hatta istediğim rol mafya babası veya bir hanımağa olmak” dedi.

şeyla halis

Lakabım Şeyhmus Hakkında bilinmeyenleri anlatan Halis 'Lakabının Şeyhmus. Çünkü sert araba kullanırım minibüs şoförleri gibi tesbihim süekli vitese asılı durur. Yakın çevremdekiler bana Şeyhmus der" diye konuştu. 

Çok erken uyuyorum Verdiği kilolarla dikkat çeken oyuncu Şeyla Halis kızı Selin'in doğumundan sonra tüm hayatının değiştiğini belirten Şeyla Halis" Eskiden sabaha karşı uyuyordum. Ama Selin'in doğumundan sonra tüm düzenim değişti. Sahneye çıkmıyorsam eğer o akşam en geç 10'da uyuyorum" dedi.  Kendime güvenmiyorum
Kendine hiç güvenmediğini belirten Şeyla Halis "20 yıldır sahneye çıkıyorum ama hala kendime güvenemiyorum. Bir kere ben bunu yapabilirim diyemedim kendime" dedi. Kendine güvenmemesine rağmen yer aldığı tüm dizilerin en az 3 sezon sürdüğünü ifade eden Halis "Oyuncu arkadaşlarım kadroda beni görünce kendi aralarında 3 yıl sürecek taksitlere girebilirsiniz dizide Şeyla var diye birbirlerine takılıyorlar" dedi. 

Yorumlar | 0
üye profil