Seyit Subutullah Baltaci kimdir?

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde 1998 yılında dünyaya gelen Seyit Subutullah Baltaci, küçük yaşlardan itibaren dijital dünyaya merak saldı. Bilgisayar ve mobil yazılımlara meraklı olan Baltaci, aldığı eğitimlerin ardından yazılım geliştirme uzmanı oldu. Geleceğin mesleği olarak adlandırılan yazılım cephesinde birçok önemli projeye imza atan Baltaci, teknoloji merakının yanı sıra sosyal medya alanındaki çalışmalarıyla da öne çıkan bir isim. 

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2021 09:41
Değiştirme Tarihi: 11.09.2021 23:06
Seyit Subutullah Baltaci kimdir?

Dijital dünyada, yalnızca yazılım geliştirme tarafında değil aynı zamanda dijital pazarlama, sosyal medya konusunda önemli isimlerden biri haline gelen Seyit Subutullah Baltaci, çeşitli eğitim ve seminerler vererek, sosyal medyanın aktif ve etkili bir şekilde kullanılması adına binlerce kişinin hayatına dokunmayı başardı. Çeşitli STK’lardan kurumsal markalara kadar, birçok platformda eğitimler ve danışmanlıklar veren Baltaci, Türkiye’nin dijital dönüşüm sürecinde adından en çok söz ettiren gençler arasında.

Bilgisayarların dünyasına olan merakı ile küçük yaşta yazılımcı oldu

Alanında önemli başarılara imza atmış gençlerden biri olan Seyit Subutullah Baltaci, küçük yaştan itibaren farklı meraklarının peşinden koşmuş, hayallerini gerçekleştirmek için çabalamış bir isim. Müzikten bilişime, kişisel gelişimden sosyal sorumluluk projelerine kadar, Baltaci birçok alanda faaliyet gösteriyor.

Dijital ekosistemde, yazılımdan pazarlamaya birçok alanda çalışmalar yürüten Seyit Subutullah Baltaci, sadece bununla sınırlı kalmadığını ve kendini her alanda geliştirmeyi önemsediğini ifade ediyor. Kitap okumayı, yeni insanlar ve hikayeler keşfetmeyi sevdiğini ifade eden Baltaci, sosyal sorumluluk projelerinde yer alarak toplum adına iyilik hareketlerinin de bir parçası oluyor.

Hedeflerinden biri dünyaca ünlü bir DJ olmak

Baltaci’nin hedefi ise dünya çapında bilinen bir DJ olmak. Müziğe ilgi duyduğunu belirten Baltaci, hedefinin dünya çapında bilinen bir DJ olmak olduğunu söylüyor ve sahnede olmayı sevdiğini ifade ediyor. Konuyla ilgili bir açıklamasında, “DJ’lik için gerekli eğitimleri aldım” ifadelerini kullanan Baltaci, evinin de bir odasını stüdyo haline getirdiğini ekliyor.

Genç yaşına rağmen yazılım alanında ortaya koyduğu hizmetler, sosyal medya alanındaki çalışmaları ve sosyal sorumluluk dünyasında aldığı rol ile Seyit Subutullah Baltaci, Türkiye’nin en başarılı isimleri içinde yer alıyor. Baltaci, şimdiden ileride imza atacağı önemli başarıların sinyallerini veriyor. 

İlgili Sayfalar: Magazin