Şevval Sam ve oğlu Tarık Emir Tekin sosyal medyayı salladı | Tarık Emir Tekin kimdir, kaç yaşında?

Şevval Sam'ın Metin Tekin ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Tarık Emir Tekin, annesi Şevval Sam ile çekilen bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine hayat veren Tarık Emir Tekin'in bu paylaşımı sosyal medyada epey ses getirdi. Pek çok kişi Tarık Emir Tekin kimdir, kaç yaşında sorusunun yanıtını merak etti. 

Yayınlanma Tarihi: 16.01.2021 11:28
Değiştirme Tarihi: 16.01.2021 11:28
Şevval Sam ve oğlu Tarık Emir Tekin sosyal medyayı salladı | Tarık Emir Tekin kimdir, kaç yaşında?

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakteirne hayat veren Tarık Emir Tekin, Yasak Elma dizisinin Ender'i Şevval Sam ile fotoğraf paylaştı, fotoğraf sosyal medyayı salladı. 

Annesiyle birlikte paylaştığı fotoğraf büyük beğeni toplayan Tarık Emir Tekin, fotoğrafa 'mama' notunu düştü. Anne oğulun benzerliği ise herkesi şaşırttı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

TARIK EMİR TEKİN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? 

Sadakatsiz'in Selçuk'u Tarık Emir Tekin, Şevval Sam ile eski futbolcu Metin Tekin'in evliliğinden dünyaya gelmiştir. 1997 doğumlu Tarık Emir Tekin, 24 yaşındadır. Tarık Emir Tekin, annesi Şevval Sam'ın izinden giderek 2017 yılında 8 bin kişinin başvuruda bulunduğu Oxford drama okuluna seçilen 17 kişiden biri olmuştur. Tarık Emir Tekin, bunu başaran ilk Türk  olarak da adını tarihe yazmıştır. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Tarık Emir Tekin, bir dönem Leyla Tanlar ile birliktelik yaşamış, ikilinin aşkı magazin gündeminde de yer almıştır.