Şevval Sam'dan evlilik açıklaması: Hikayemde ve hayat yazgımda evlilik yok

Şevval Sam önceki gün bir mekandan çıkarkan görüntülendi. Ünlü oyuncu evlilik açıklamalarıyla ilgili konuştu. Şam, evlilikle ilgili açıklamaları hakkında “Evet, evlenmeyi artık düşünmüyorum. 23 yıl önce oğlumu doğurdum... Evlilikle ilgili deneyimim çok iyi olsaydı, devam ederdi. O yüzden hikayemde ve hayat yazgımda evlilik yok” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 05.10.2020 12:44
Değiştirme Tarihi: 05.10.2020 12:44
Şevval Sam'dan evlilik açıklaması: Hikayemde ve hayat yazgımda evlilik yok

46 yaşındaki Şevval Sam, bir daha evlenmeyeceğini açıkladı. Ünlü sanatçı, “Artık evlenmeyi düşünmüyorum. Hikayemde ve hayat yazgımda evlilik yok” dedi.

Ünlü sanatçı Şevval Sam, Re Touch Mag’in ekim sayısına konuk olmuş ve bir daha evlenmek istemediğini söylemişti: “Evlilik insanı değilim, evlendiğime pişman da değilim. Hatta çocuğum olduğundan dolayı çok mutluyum. Ama bir kere daha evliliği tecrübe etmek istemem.”

Sanatçı önceki gün Cihangir’de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Şam, evlilikle ilgili açıklamaları hakkında “Evet, evlenmeyi artık düşünmüyorum. 23 yıl önce oğlumu doğurdum... Evlilikle ilgili deneyimim çok iyi olsaydı, devam ederdi. O yüzden hikayemde ve hayat yazgımda evlilik yok” dedi.

Uzun süredir ikinci el kıyafet tercih ettiğini söyleyen Şevval Sam, bu alışkanlığının nedenini ise şöyle açıkladı: “Tüketime karşı bir eylem olarak görüyorum. Ayrıca miladını doldurmamış, ömrünü tüketmemiş giyeceklerin yeniden birinde ruh bulmasını seviyorum.” Sanatçı, röportaj sırasında botoksun kendine yakışmadığını da belirtti: “Botoks bana yakışmıyor, ifademi değiştiriyor, başımı ağrıtıyor, kendime yabancılaşıyorum. Ayrıca kaz ayaklarımı seviyorum.”

46 yaşındaki Şevval Sam, 6 yıl evli kaldığı futbolcu Metin Tekin’le 1999’da boşanmıştı. İkilinin 23 yaşında Tarık Emir Tekin adında bir oğulları var.