Şevval Sam 16 yıl önce meydana gelen trafik kazasıyla ilgili ilk kez konuştu: Suçum olsa bedelini öderdim

Ünlü oyuncu Şevval Sam, 16 yıl önce karıştığı bir kazayla ilgili ilk kez açıklamada bulundu. Kazada bir suçunun olmadığını söyleyen Şevval Sam, 'Suçum olsaydı bedelini öderdim' ifadelerini kullandı. Sam'ın 2005 yılında yaptığı kazada motosiklet sürücüsü Adem Genbaşı hayatını kaybetmişti. 

Yayınlanma Tarihi: 30.03.2021 09:30
Değiştirme Tarihi: 30.03.2021 09:30
Şevval Sam 16 yıl önce meydana gelen trafik kazasıyla ilgili ilk kez konuştu: Suçum olsa bedelini öderdim

Hürriyet'ten Sayit Durmaz'ın haberine göre, oyuncu Şevval Sam, 2005 yılında gerçekleşen 'ölümlü' trafik kazasıyla ilgili yıllar sonra ilk kez konuştu. Önceki gün Cihangir'de görüntülenen ve karavanının başında boyama yapan ünlü oyuncu, muhabirlerin sorularını yanıtladı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Şarkıcı, 2005’te Manisa’da bir motosiklete çarpmış, kazada motosiklet sürücüsü Adem Genbaşı yaşamını yitirmişti. Konuyla ilgili ilk kez açıklama yapan Sam, şöyle dedi:

Haber ile ilgili metin girin!.

“2005 senesinde yaşandı böyle bir hadise. Çok üzücü ama sekizde sekiz karşı tarafı kusurluydu. Hem ters yönden geliyordu, hem de kırmızı ışıkta geçiyordu. Kaskı ve ehliyeti yoktu. Yaşlı bir amca, 79 yaşında, bir gözü de görmüyordu. Benim yapacağım bir şey yoktu. O bana çarptı. Bazı şeylerin önüne geçilmiyor. Böyle bir şeye vesile olmuş gibi oldum ama benim tabii suçum yok. Üzerinden 16 yıl geçti, yeni bir hadise değil. Bundan başka kazam olmadı. Bunda da suçum yoktu, olsa bedelini öderdim.”

İYİ BİR ŞOFÖRÜM
Şevval Sam, “Kendinizi nasıl bir şoför olarak görüyorsunuz?” sorusuna “Ben iyi şoför olduğumu düşünüyorum. Araba kullanmak hayatta en sevdiğim şeylerden biri. Yeni otomobiller de konforlu ama eskileri zevkle kullanıyorum” yanıtını verdi.