Şevval Şahin'in, meslektaşı Kayra Türkoviç'e şiddet uyguladığı iddia edildi

Yiğit Marcus Aral ile yaşadığı fırtınalı aşkla magazin gündeminden düşmeyen Şevval Şahin'in, meslektaşı Kayra Türkoviç'e şiddet uyguladığı iddia edildi. Şevval Şahin, Yiğit Marcus Aral'la mesajlaştığını duyduğu Kayra Türkoviç'i, kuliste tokatladığı öne sürüldü.

Yayınlanma Tarihi: 27.09.2021 13:45
Değiştirme Tarihi: 27.09.2021 13:46
Şevval Şahin'in, meslektaşı Kayra Türkoviç'e şiddet uyguladığı iddia edildi

Yazılım mühendisi sevgilisi Yiğit Marcus ile bir dargın bir barışık olan Şevval Şahin'in, tıpkı sevgilisi Yiğit Marcus Aral gibi şiddete eğilimi olduğu öne sürüldü.

Takvim'in haberine göre Şevval Şahin, Yiğit Marcus ile mesajlaştığını öğrendiği 2021 Miss Turkey finalistlerinden Kayra Türkoviç'e tokat attı. 

Peki Şevval Şahin'den şiddet gördüğü iddia edilen Kayra Türkoviç kimdir?

KAYRA TÜRKOVİÇ KİMDİR?

Miss Turkey 2021 finalistlerinden Kayra Türkoviç, henüz 19 yaşında ve Özyeğin Üniversitesi'nde, İç Mimarlık ve Çevre Tasarım okuyor. Kayra Türkoviç'in, Yiğit Marcus Aral ile yazıştığı iddiasıyla küplere binen Şevval Şahin, defilede Kayra Türkoviç ile karşılaşınca çıldırdı. Kayra Türkoviç'in üzerine yürüyerek tokat atan Şahin'in, genç mankene hakaretler savurduğu ileri sürüldü. Şahin, Türkoviç kulisten çıkarıldığında güçlükle sakinleştirildi.

Haber ile ilgili metin girin!.