Şevval Şahin'in boğazda doğum günü partisi tepki çekti!

Şevval Şahin'in boğazda yaptığı doğum günü partisi tepki çekti. Yapılan birçok uyarıya rağmen doğum günü için boğazda bir mekanda arkadaşlarıyla toplanan Şevval Şahin'e bir çok kişi tepki gösterdi.

Yayınlanma Tarihi: 14.09.2020 11:45
Değiştirme Tarihi: 14.09.2020 11:45
Şevval Şahin'in boğazda doğum günü partisi tepki çekti!

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin, yeni yaşını boğazda yer alan bir mekanda kutladı. Koronavirüs salgınının yaşandığı şu günlerde, kalabalık ortamlarda bulunulmaması tavsiyelerine uyulmaması Şevval Şahin'in takipçileri tarafından tepki çekti.

YİĞİT MARCUS ARAL'IN TESTİ POZİTİF ÇIKMIŞTI

2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin’in geçen şubattan beri aşk yaşadığı Yiğit Marcus Aral’ın 30 Ağustos’taki doğum gününde İstanbul’daki evinde büyük bir parti vermişti.

Bu eğlenceden kısa süre sonra Yiğit Marcus Aral’ın yaptırdığı coronavirüs testinin pozitif çıkması üzerine partiye katılan ünlü isimler paniğe kapılmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral çifti bu kez de Şevval Şahin'in yeni yaşını kutlamak için arkadaşlarıyla partide buluştu.

Haber ile ilgili metin girin!.

Şahin, 21 yaşına bastı. Sevgililer yine parti verip arkadaşları ile eğlendi. Sosyal mesafenin hiçe sayıldığı parti tepkilere neden oldu.