Şevval Şahin'e sevgilisi Yiğit Marcus Aral destek verdi

Son günlerde katıldığı bir programdaki tavrı nedeniyle eleştirilerin odağında olan ve gündemden düşmeyen Şevval Şahin'e sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan destek geldi. Yiğit Marcus Aral sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak "Seni üzmeye çalışanlar karşılarında beni bulacaklar" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2020 09:47
Değiştirme Tarihi: 28.10.2020 09:47
Şevval Şahin'e sevgilisi Yiğit Marcus Aral destek verdi

Şevval Şahin, CNN TÜRK'te yayınlanan 'Sorgu Sual' programında; "İstiklal Marşı'nı biliyor musunuz?", "Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?" ve "Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?" sorularına cevap vermemişti. Yaşanan bu durum üzerinde tepkilerin odağında olan genç model Şahin uzun süre gündemden de düşmedi. 

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden Şevval Şahin'e, sevgilisi Yiğit Marcus Aral'dan destek geldi. Yiğit Marcus Aral sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak; "Canım aşkım! Senin kadar iyi bir kalbe sahip olan bir insanla tanışmadım. İçindeki pozitif enerjiyle etrafını aydınlatmaya devam edeceksin. Senin kültürünü, klasını, hayat felsefeni ve insanlara bakışını herkesin anlamasını beklemek zaten saçma olurdu. Yaşına göre çok olgunsun, cesaretli ve başarılısın, maalesef bunu çekemeyen fesat gözlerden senin kültürünü, klasını, hayat felsefeni ve insanlara bakışını herkesin anlamasını beklemek zaten saçma olurdu. Seni her zaman sevmeye ve iyi ya da “ehhh” günlerinde her zaman yanındayım, benim için bu bir onurdur ve seni rencide etmeye ya da kırmaya çalışan mahlukatlar karşılarında beni bulacaklar" notunu düştü.

Haber ile ilgili metin girin!.