Şevval Ekiz kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Şevval Ekiz hakkındaki bilgiler

Şevval Ekiz, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda dikkat çeken yarışmacılardan. Üç jüriyi döndürmeyi başaran Şevval Ekiz’e dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Şevval Ekiz kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 02.10.2021 21:12
Değiştirme Tarihi: 02.10.2021 21:12
Şevval Ekiz kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Şevval Ekiz hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu ilk bölümü bu akşam başladı. Şevval Ekiz, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla üç jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Şevval Ekiz hakkındaki bilgiler…

ŞEVVAL EKİZ KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Şevval Ekiz, 25 yaşında. Yarışmaya Düzce’den katılıyor. Müziğe 13 yaşında keman çalarak başladı. Bolu’da Güzel Sanatlar Lisesi okudu. Üniversite de aynı şekilde müzik eğitimi aldı. Şu sıralar keman ve piyano özel dersi veren 3,5 senedir tiyatro eğitimi de alıyor.

Hayali, müzik anlamında çalışmalarını gösterebilmek, sesini duyurabilmek, duygularını insanlara aktarabilmek olduğunu söyleyen Şevval Ekiz, en büyük hayali olarak da O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturmak olduğunu belirtti.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Şevval Ekiz, O Ses Türkiye kör eleme turunda üç jüriyi döndürmeyi başardı. Unutursun adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı için Ebru Gündeş, Murat Boz ve Oğuzhan Koç döndü. Bu üç jüriden Şevval Ekiz’in tercihi Oğuzhan Koç oldu.