Şevket Çoruh Yanlış Anlama filminde

Şevket Çoruh Yanlış Anlama filminde
Yayınlanma Tarihi: 20.04.2017 15:12 | Değiştirme Tarihi: 20.04.2017 15:12

Arka Sokaklar'ın Mesut Komiser'i Şevket Çoruh rol aldığı 'Yanlış Anlama' adlı filmde bambaşka bir rolle seyirci karşısına çıkacak.

Yanlış anlaşmalar üzerine kurulu komik bir hikayeyi beyaz perdeye taşıyan 'Yanlış Anlama'nın çekimleri devam ediyor. Filmde Amerikalı FBI ajanı gibi davranan Türk doğalgaz müdürünü canlandıran Şevket Çoruh, izleyiciyi kahkahaya boğmaya hazırlanıyor.

şevket çoruh

'Yanlış Anlama' filminin oyuncu kadrosunda Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Hakan Bilgin, Bahadır Efe, Duygu Karaca, Pelin Sönmez ve İlhan Daner bulunuyor. Azerbaycan'nın ünlü isimleri Pervin Abiyeva, Islam Mehreliyev ve Ferda Xuadaverdiyev de kadroda yer alıyor.

Levent Cengizhan'ın yapımcılığında DADA Yapım imzalı filmin yönetmenliğini Ulaş Cihan Şimşek üstlenirken, senaryosunu Ayberk Çınar kaleme alıyor.

şevket çoruh

Türkiye'den Azerbaycan'dan iki ailenin beraber geçirdikleri 10 günü anlatan, filmde iki dilin hem yakınlığı hem farklılığı sonucu oluşan yanlış anlamaların getirdiği maceraları perdeye taşınan film, ekim ayında vizyona giriyor. Film, Türkiye sinemalarıyla aynı zamanda Azerbaycan sinemalarında da gösterime girecek.