Sevgilisi Necati Kocabay ile Murat Cemcir'in düğününe katılan Nurgül Yeşilçay'dan evlilik yorumu

Sevgilisi Necati Kocabay ile Murat Cemcir'in düğününe katılan Nurgül Yeşilçay'dan evlilik yorumu
Yayınlanma Tarihi: 02.12.2019 09:47 | Değiştirme Tarihi: 02.12.2019 09:48

Murat Cemcir'in 43. yaş gününe katılan Nurgül Yeşilçay ve sevgilisi Necati Kocabay mekan çıkışı objektiflere poz verdi. Araçlarını otoparkta bırakıp taksi çağıran çift, beklerken basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

EN SEVDİĞİM YENGEM

Murat Cemcir 43’üncü yaşını önceki akşam Nişantaşı’ndaki Ahali adlı mekanda kutladı. Partiye katılanlar arasında Cemcir’in “En sevdiğim yengem” dediği Nurgül Yeşilçay da vardı.

Ünlü oyuncu, mekan çıkışı objektiflere yapımcı sevgilisi Necati Kocabay’la poz verdi. Araçlarını otoparkta bırakıp taksi çağıran çift, beklerken basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

BİZİM AYARIMIZ YOK

Nurgül Yeşilçay, “Evlilik teklifi aldınız, düğün hazırlıkları başladı mı?” sorusu üzerine şöyle konuştu: “Bakın arkadaşlar bu düğün olacak. Ben yurtdışı düğünlerini sevmiyorum, bu işin yurtiçinde olması lazım. Çünkü biz Türk’üz ve bu evliliği Türkiye’de yapmamız gerektiğini düşünüyorum. Ama kır düğünü mü olur başka bir şey mi bilmiyorum. Her şeyi düşünüyoruz, çünkü bizim Necati’yle ayarımız yok.”Murat Cemcir çıkışta fotoğraflarını çeken muhabirlere “Bir şey söyleyeyim mi çocuklar, Allah canımı alsın ki en güzel doğum günüm oldu be. En sevdiklerim buradaydı, çok mutlu oldum” dedi.

Gizemli misafir

Murat Cemcir’in parti boyunca samimi tavırlar sergilediği genç kadın, gecenin sonunda mekandan taksiyle ayrılırken yüzünü gizledi. Cemcir’in yardımcısı ise onu işaret ederek muhabirlere “O benim arkadaşım, Murat Cemcir’le hiçbir alakası yok” dedi.

Ahmet Kural, partiye avukat sevgilisi Çağla Gizem Çelik’le beraber geldi. Çıkışta Kural’ın aracını sevgilisi kullandı.