Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Sevda Demirel: Kanser riskim var

Sevda Demirel: Kanser riskim var

Bıçak altına yatarak yüzündeki dolguları aldıran Sevda Demirel sağlık durumu ile ilgili konuştu.

06.12.2016 14:14

Türk model ve şarkıcı Sevda Demirel geçtiğimiz günlerde bıçak altına yatarak yüzündeki dolguları ameliyatla çıkarttırmıştı. Demirel merak edilenleri konuk olduğu canlı yayın programında anlattı.

sevda demirel

"Bir çok kadının yaptığı hataları ben de yaptım. Yıllar önce pratisyen hekim yüzüme dolgu yaptırmam gerektiğini söyledi. Benim dolgu sandığım şey bebek yağıymış. İzmir'deki kadınlar imza topladılar ve o şahsı hapse attırdılar. Yıllar sonra bende öyle sorunlar ortaya çıktı ki, yüzümde kitleler oluşmaya başladı. Kanser zannettim. Doktora gittim, hemen alınması gerektiğini söyledi. 

 

sevda demirel

"Güzelleşmek uğruna doktor olmayan kişilere kendimizi teslim ediyoruz"
Bebek yağının oradan çıkarılması gerekiyordu. Bu ameliyatları olurken 'ben bir daha vücuduma bir şey yaptırmak istemiyorum' dedim. Güzelleşmek uğruna kendimizi doktor bile olmayan kişilere teslim ediyoruz. 

sevda demirel

"Kanser riskim var"
Göğsümde 17 yıllık silikon vardı, onları da çıkarttırdım. Doktora gidip 'ben natürel bir insan olmak istiyorum' dedim. Makyaj yapmadan çıkmazdım, şimdi nasıl göründüğüm umrumda bile değil. Yüzümün alt kısmından giriş yapıldı, o sebeple cildimde bir sorun olacağını düşünmüyorum. Kanser riskim var, pataloji sonuçlarım iyi çıkarsa Robin Hood tarzı bir yaşam istiyorum. insanlara destek olmak istiyorum.

Yorumlar | 0
üye profil