Sevcan Orhan'dan kripto para açıklaması: Ethereum'a da ayrı bir sempatim var

"Konser ücretlerini kripto para birimleriyle de kabul ederim. Tercihim Bitcoin ama Ethereum’a da hayır demem. Helal olsun, alnımızın teri akmış olsun, varsın kripto olsun..." şeklinde açıklamalarıyla dikkat çeken şarkıcı Sevcan Orhan, yeni açıklamalarda bulundu. Ünlü sanatçı, kripto para haberleriyle ilgili, "Açıkçası bu basın danışmanımın fikriydi. Çağa ayak uydurmazsak yaratılışımıza ters düşmüş oluruz. Ethereum'a ayrı bir sempatim var. Anladığımdan değil, ismi bana sempatik geliyor" yorumunda bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 17.12.2021 13:20
Değiştirme Tarihi: 17.12.2021 13:20
Sevcan Orhan'dan kripto para açıklaması: Ethereum'a da ayrı bir sempatim var

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Sanatçı Sevcan Orhan, annesi Selma Orhan ile birlikte önceki akşam Arnavutköy'deki bir mekanda objektiflere yansıdı. Orhan, aile dostlarının da katıldığı sürpriz bir doğum günü organizasyonuyla 65. yaşını kutladı.

Yakın zamanda oğlu Cihan Orhan'ın dünyaevine gireceğini dile getiren anne Selma Orhan, "Her şey kısmet' diyoruz ama tabii artık ben de torun sevmek istiyorum." diyerek, bakışları ile şarkıcıyı işaret etti.

"KADERDE VARSA O DA OLUR"

Sevcan Orhan, muhabirlerin, "Yeni yılda gelinlik giyecek misiniz? Ufukta evlilik var mı?" sorusuna ise, "Gökhan'la (Dağıstanlı) çok çok iyi giden bir ilişkimiz var. Birbirimizi anlıyor, tamamlıyoruz. İnanın çok mutluyum ancak her şey biraz da nasip, kısmet... Kaderde varsa o da olur inşallah." şeklinde cevap verdi.

YENİ KRİPTO PARA AÇIKLAMASI GELDİ

Ünlü sanatçı, daha önce, "Konser ücretlerinizi kripto para birimleriyle de kabul eder misiniz?" sorusuna yanıt vermişti.

Orhan, "Tercihim Bitcoin ama Ethereum’a da hayır demem. Helal olsun, alnımızın teri akmış olsun, varsın kripto olsun..." açıklamasını yapmıştı.

"ETHEREUM'A AYRI BİR SEMPATİM VAR"

Son olarak basına yansıyan kripto para haberleriyle ilgili konuşan Sevcan Orhan, "Açıkçası bu basın danışmanımın fikriydi. 'Tüm dünya tarafından kabul gören bir sistemi biz neden reddedelim ki?' dedi ve bu da benim aklıma yattı. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Çağa ayak uydurmazsak yaratılışımıza ters düşmüş oluruz. O günden beri anlamaya çalışıyorum ben de bazı şeyleri. Ethereum'a ayrı bir sempatim var. Anladığımdan değil, ismi bana sempatik geliyor. Henüz bir cüzdanım yok. Biraz anlayıp, alışınca, 'Neden olmasın?' diyorum şimdilik." dedi.

"YILBAŞINDA PARİS'TE SAHNE ALACAĞIZ"

Annesinin beklenmedik sözleri karşısında kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Sevcan Orhan, "Yılbaşında Paris'te sahne alacağız. Kestane balının diyarı Paris'ten herkese sevgiler..." şeklinde espri yaparak, konuyu geçiştirmeye çalıştı.

İlgili Sayfalar: Magazin