Sertab Erener, “Park et seyret” konserleri kapsamında 4 ay sonra sahneye çıktı

Koronavirüs sebebiyle sahnelerden uzak kalan Sertab Erener önceki akşam “Park et seyret” konserleri kapsamında sahne aldı. 4 ay sonra sahneye çıkan sevilen şarkıcı Erener, 4 aydır sahneye çıkmadığını ve bu anın kendisi için çok özel olduğunu söyledi.

Yayınlanma Tarihi: 06.07.2020 10:09
Değiştirme Tarihi: 06.07.2020 10:09
Sertab Erener, “Park et seyret” konserleri kapsamında 4 ay sonra sahneye çıktı

Sertab Erener koronavirüs sonrası normalleşme ile beraber Yenikapı’daki İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi’nde “Park et seyret” konserleri kapsamında müzikseverler ile buluştu. Sertab Erener burada , yeni albümü “Ben Yaşarım”daki şarkılarını ilk kez dinleyicilerle buluşturdu.

Sertab Erener şunları söyledi;

-Pandemi döneminde sahnelerden uzak kalarak biz de sizlerle aynı kaderi paylaştık. Fakat toplum olarak her koşulda birbirimize bağlıyız. Bu yüzden bugün burada bir araya gelişimiz çok önemli. Sizi ve sahneyi çok özlemişiz. Bizim için bundan güzel bir şey yok (Hürriyet)

-Bu zamanda albüm çıkarmak delilik. Ben eski kuşağın insanı olduğumdan albüm yapmanın hâlâ önemli olduğuna inananlardanım. Eski gelenekleri devam ettirmek önemli. Albüm yapmak da benim için hâlâ çok değerli. Hayatta bildiğini okumak lazım