Sertab Erener hiç bilinmeyen bir yeteneğini paylaştı

Sevilen sanatçı Sertab Erener, sosyal medya platformu instagram üzerinden katıldığı bir canlı yayında hakkında bilinmeyenleri paylaştı. Sertab Erener; "90'ların başında sivil havacılığa merak sardım. Pilotluk eğitimi aldım. Cessna tipi uçakları kullanıyordum. İstanbul'dan İzmir'e gittim. Ama Onno Tunç uçak kazasında ölünce, elimi ayağımı çektim. Şimdi uçmak bana büyük bir çılgınlık gibi geliyor” dedi. Erener bu açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Yayınlanma Tarihi: 24.05.2020 16:18
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 16:18
Sertab Erener hiç bilinmeyen bir yeteneğini paylaştı

Sertab Erener instagram üzerinden bir canlı yayına katıldı. Burada yaptığı açıklamada hakkında hiç bilinmeyen bir bilgiyi paylaşan Erener, hayranlarını bu açıklamayla şaşırttı. 

Sertab Erener; "90'ların başında sivil havacılığa merak sardım. Pilotluk eğitimi aldım. Cessna tipi uçakları kullanıyordum. İstanbul'dan İzmir'e gittim. Ama Onno Tunç uçak kazasında ölünce, elimi ayağımı çektim. Şimdi uçmak bana büyük bir çılgınlık gibi geliyor” dedi.

Ayrıca Sertab Erener 90’lara ait olduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti; “Ben 90’larda çıktım. Ruhum 90’lar. Şimdi kameraların arkasından ilişkiler kurmaya, elimizde telefon iletişim kurmaya çalışıyoruz. Eskiden öyle değildi. Bu ruh hali şarkılara, müziğe, sözlere, ruhumuza da yansıyor. 90’ların ruhu başka; 2000’ler bana çok uzak geliyor” dedi.