Sertab Erener'den Demir Demirkan açıklaması: İçimde ona dair öfke bile kalmadı

Sevilen sanatçı Sertab Erener, 18 yıl büyük aşk yaşadıktan sonra ayrıldığı eski sevgilisi Demir Demirkan hakkında konuştu. Verdiği bir röportajda “Demir Demirkan’ı gömdün mü? sorusuna yanıt veren Erener; "Yok gömmedim. Ama artık aramızda kıtalar var. Hiç görüşmüyoruz. İçimde ona dair öfke bile kalmadı. Benim için herhangi biri artık” dedi.

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 11:42
Değiştirme Tarihi: 24.05.2020 16:13
Sertab Erener'den Demir Demirkan açıklaması: İçimde ona dair öfke bile kalmadı

18 yıl büyük aşk yaşadıktan sonra 2014’te kendisini aniden terk eden rock’çı Demir Demirkan hakkında Sertab Erener'den bir açıklama geldi.

Verdiği röportajda hem geçmişteki ilişkisi hakkında hem de  Emir Kula ile evliliğini hakkında konuşan Erener çok özel açıklamalarıyla damga vurdu. 

Sertab Erener “Emre ile ortak şarkılara imza atıyoruz. Birlikte üretim aşamasında tabii ki tartışıyoruz. Ben kurmaya çalıştığımız dengenin tırnakları daha sivri olan tarafıyım. Yırtıcı ve vahşiyim. Emre ise anlayışlı ve uyumlu. 5 yıldır böyle hem aşk yaşıyoruz, hem çalışıyoruz” dedi.

"BENİM İÇİN HERHANGİ BİRİ ARTIK"

“Demir Demirkan’ı gömdün mü?” sorusuna da “Yok gömmedim. Ama artık aramızda kıtalar var. Hiç görüşmüyoruz. İçimde ona dair öfke bile kalmadı. Benim için herhangi biri artık” yanıtını verdi.