Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Serkan Kaya: Aşk adamını oynarım

Serkan Kaya: Aşk adamını oynarım

Geçtiğimiz haftalarda bir diziye konuk olan Serkan Kaya yapımcılara seslendi.

07.02.2017 14:12

Türkiye’nin en büyük gençlik ve kış festivali 'Selfy Whitefest 2017'nin 3. ve final etabının açılışını ünlü şarkıcı Serkan Kaya yaptı.  

Son dönemin en dikkat çeken DJ’leri Hakan Kabil ve Emrah Göktaş’ın Dj performansının ardından BOF Otel’de sahneye çıkan Serkan Kaya, yaklaşık 4 saat süren sahne performansı ve şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelen yaklaşık bin kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. Eski şarkılarımdan daha iyi Biletleri günler öncesinden tükenen koneri öncesinden basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Serkan Kaya “Haftalar öncesinden yerlerimiz tükenmiş. Ben yıllar önce yaptığım şarkıların emeğini şimdi alıyorum. Ayrıca yeni albümümde bitti. Albümde 15 arabesk şarkı var. Bugüne kadar ki şarkılarım çok iyiydi ama bu şarkılar onlardan da iyi oldu. 2 yıl boyunca sevenlerimize bu şarkıları söyleyeceğiz” dedi. Babam annemin başına taş atmış Aşka inanmayanları tedavi edeceğini ve şimdiki aşkların sadece adının aşk olduğunu söyleyen Serkan Kaya “Aşka inanmayanlar varsa onları aşka inandırıp tedavi edeceğiz. Gençler sosyal medyada daha birbirlerini görmeden aşık oluyorlar. Benim babam kuşa taş atarken yanlışlıkla annemin kafasına düşmüş. Komşu çocukları aşık olmuş. O zamanki aşklarla şimdiki aşklar arasında çok fark var” dedi.

Aşk adamını oynarım Geçtiğimiz haftalarda bir dizide rol almasının kendisine hatırlatılasını üzerine Serkan Kaya “Dizi ve sinema çok farklı bir sektör. Bunları yapmak için müziğe ara vermeliyim ama şuan kesinlikle öyle bir düşüncem yok. Ama ileride olursa sinema filminde rol almak isterim. Eğer öyle bir şey olursa da aşk adamını canlandırırım. O film de Anadolu’nun mertliğini ve duruşunu yansıtmak isterim” dedi. Balıksırtı kızaklarda kayardım Çocukluğunda balıksırtı kızaklarla kaydıklarını ama şimdilerde sakatlanıp sahneye çıkamamaktan korktuğu söyleyen Serkan Kaya “ Sivas’ta çocukluk yıllarımda kış aylarında balıksırtı kızaklarla kayardık. Ama bu takımlarla pek tecrübem yok. Birde yoğun bir konser programım var her sanatçı gibi bende düşüp bir yerlerimi kırarım diye korkuyorum. Bunun için kayak yapmaktan kaçınıyorum” dedi.

Yorumlar | 0
üye profil