Serhat Kılıç: Özel hayatım yok

Serhat Kılıç: Özel hayatım yok
Yayınlanma Tarihi: 02.05.2017 11:42 | Değiştirme Tarihi: 02.05.2017 11:42

Şu sıralar Söz adlı dizi ile seyirci karşısına çıkan Serhat Kılıç hakkında merak edilenleri anlattı.

Başarılı sunucu Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu Serhat Kılıç oldu. ‘SÖZ’ dizisinde canlandırdığı ‘Çolak’ karakteriyle izleyicilerinin büyük beğenisini toplayan Serhat Kılıç, canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularına samimi açıklamalarda bulundu.
 
Ankara’da konservatuar açtım
 
Ankara’da konservatuar açtığını söyleyen ünlü oyuncu Serhat Kılıç “ Ankara’da Konservatuar açtım İngiltere’de bir okulla anlaştık ve oradaki diplomayla buradaki diploma aynı geçerliliğe sahip” dedi.

serhat kılıç
 
 

Rahat oyun oynayamıyordum
 
Özel tiyatrolarda büyük oyunlar yapılamadığı için sahnede rahat performans sergileyeceği oyunlar oynayamadığını söyleyen Serhat Kılıç “ Özel tiyatrolarda büyük oyunlar yapılamıyor. Ben rahat oynayabileceğim sahnede performans sergileyeceğim bir müzikal istiyordum ama yapamadık. Bizde hem sahne hem konservatuar açtık” dedi.
 
Özel hayatım yok
 
Hayatının tümü yeni açtığı konservatuarda ve ‘SÖZ’ dizisinin çekimlerinde geçtiğini ve özel hayatı olmadığını söyleyen Serhat Kılıç “Konservatuarı açtıktan sonra  ve dizi çekimlerinden dolayı hemen hemen hiç boş günüm yok. Ayrıca özel hayatım yok. Hem de böyle olduğu için hayatımda biriside yok doğal olarak” dedi.
 
Verdiğim sözlerden dolayı albüm çıkartamıyorum
 
Albüm çıkartmayı çok istediğini ama bir röportajında albüm çıkartırsam yüzüme tükürün dediği için utandığı söyleyen Serhat Kılıç “ Albüm çıkartmayı çok istiyorum ama birkaç röportajımda Hülya Avşar değilim albüm çıkartırsam yüzüme tükürün dedim. Şimdi utandığımdan ve söylediklerimden dolayı albüm çıkartamıyorum” dedi.