Serhat Kılıç kimdir? Serhat Kılıç'tan O Ses Türkiye Yılbaşı rap performansı

Tv8 ekranlarında her yılbaşı olduğu gibi bu yıl da ilgiyle takip edilen O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 olacak. O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 konukları arasında yer alan ünlü oyuncu Serhat Kılıç, rap performansıyla O Ses Türkiye tanıtımına damga vuruyor. Yılbaşında Tv8'i açan birçok izleyici O Ses Türkiye Yılbaşı programında Eminem'in şarkısı Lose Yourself isimli parçasını söyleyen Serhat Kılıç ile internette aratma yapan birçok kişi; Serhat Kılıç kimdir? Serhat Kılıç kaç yaşında? Serhat Kılıç filmleri? Serhat Kılıç hangi dizide oynayacak? Serhat Kılıç Exxen dizisi hangisi? gibi soruların yanıtlarını merak etti. 

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2020 13:56
Değiştirme Tarihi: 31.12.2020 13:56
Serhat Kılıç kimdir? Serhat Kılıç'tan O Ses Türkiye Yılbaşı rap performansı

Ünlü oyuncu Serhat Kılıç, O Ses Türkiye Yılbaşı programının bu yılki konukları arasında yer aldı. Birçok kişi O Ses Türkiye'de gördüğü Serhat Kılıç'ın hayatına dair bilgileri merak etti. Fragmanı izleyip sonrasında yeni bölümde Serhat Kılıç'ı görenler 'Serhat Kılıç O Ses Türkiye' yazıp internette arattı. Öte yandan Serhat Kılıç ile ilgili başka bilgiler de merak edildi. Peki Serhat Kılıç kimdir, kaç yaşında, ne yapıyor, nereli? Ayrıntıları haberin devamında öğrenebilirsiniz...

O Ses Türkiye Yılbaşı konuğu olan Serhat Kılıç, programda ABD'li ünlü rapçi Eminem'in meşhur şarkısı Lose Yoursel'i söylüyor. Serhat Kılıç son zamanlarda, Acun Ilıcalı'nın 1 Ocak (yarın) yayın hayatına başlayacak olan Exxen platformunda usta isimlerin yer aldığı ve 10 bölüm olacağı açıklanan Şeref Bey diziyle gündeme geldi. Usta oyuncu Haluk Bilginer'in yer alacağı Şeref Bey dizisinde Serhat Kılıç da olacak. 

O Ses Türkiye Yılbaşı programında Serhat Kılıç'ın yer almasıyla internette 'Serhat Kılıç yaşı kaç, hangi filmlered oynadı, kimdir, nerelidir? gibi aratmalar yaptı. 

SERHAT KILIÇ KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ? 

Serhat Kılıç, 8 Temmuz 1975 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. 1994'te Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi, Tiyatro bölümünü burslu olarak kazandı. 1998 yılında yüksek şeref öğrencisi olarak bu okuldan mezun oldu. Kariyeri boyunca Anadolu’nun farklı yerlerinde turneye çıkan oyuncunun, ilk profesyonel oyunu Ankara Sanat Tiyatrosu'nda Rutkay Aziz rejisiyle 1998 Ariel Doffman'ın Kayıplar (Dullar) adlı oyunudur.

1999 - 2000 sezonunda Diyarbakır Devlet Tiyatrosu'nda çalıştı. Aynı yıllarda, Diyarbakır Şehir Tiyatroları'nda sahne ve oyunculuk dersleri verdi ve bu kurumda Barış Adası adlı oyunu yönetti. 2002 yılında mecburi hizmetini tamamlamak üzere Erzurum Devlet Tiyatrosu'na oyuncu olarak atandı. 2005 yılında Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda Reji üzerine yüksek lisans eğitimini tamamlayıp Erzurum Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nde öğretim görevlisi olarak ders vermeye başladı.

İntiharın Genel Provası’nda dört farklı karakteri canlandıran Serhat Kılıç, 14. Afife Tiyatro Ödülleri kapsamında, Yılın En Başarılı Müzikal ve Komedi Erkek Oyuncusu dalında adaylığa layık görüldü. Oyuncu, 2014 yılı Kasım ayında, oyunculuk, yazarlık, dans ve şan eğitimi veren Okul Serhat Kılıç'ı kurdu. Söz, Çember, Hatırla Sevgili, Ezel, Benim Annem Bir Melek dizilerinin kadrosunda yer alan Serhat Kılıç, 80’ler dizisindeki performansıyla çok sevildi.