Serhat İren kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Serhat İren hakkındaki bilgiler

Serhat İren, bu akşam başlayan O Ses Türkiye yeni sezonunda merak edilen yarışmacılardan. Yeni bölümün dikkat çeken yarışmacı, 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Serhat İren’e dair bilgiler merak ediliyor. Peki, Serhat İren kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

Yayınlanma Tarihi: 09.10.2021 21:31
Değiştirme Tarihi: 09.10.2021 21:31
Serhat İren kimdir, kaç yaşında? O Ses Türkiye yarışmacısı Serhat İren hakkındaki bilgiler

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından olan O Ses Türkiye, onuncu sezonu 2. bölümü bu akşam yeni yarışmacı adaylarını tanıtmayı sürdürüyor. Serhat İren, O Ses Türkiye 2021 ilk turunda kör elemelerde şarkı performansıyla üç jüri üyesini döndürmeyi başardı. İşte O Ses Türkiye yarışmacısı Serhat İren hakkındaki bilgiler…

SERHAT İREN KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Serhat İren, 28 yaşında ve yarışmaya İzmir Tire’den katılıyor. Farklı orkestralarda çalışıyor. Bağlama çalabildiğini belirten yarışmacının gelecekteki hedefi, müzik yeteneği ve becerisini müzik camiasına göstermek olduğunu belirtti.

Haber ile ilgili metin girin!.

O Ses Türkiye jürilerinden Oğuzhan Koç, şarkıcı ile birlikte aynı şarkıyı bir kez daha seslendirdi.

KİMİN TAKIMINA KATILDI?

Serhat İren, O Ses Türkiye kör eleme turunda Oğuzhan Koç, Beyazıt Öztürk ve Murat Boz'u döndürmeyi başardı. Mağusa Limanı adlı şarkıyı seslendiren yarışmacı kendisi için dönen jüri üyelerinden tercihi Oğuzhan Koç oldu.

 

 

Survivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun son hali şaşırttıSurvivor Aleyna Kalaycıoğlu'nun son hali şaşırttıSerdar Ortaç'ın dansçısıyla görüntüleri herkesi şaşırttıSerdar Ortaç'ın dansçısıyla görüntüleri herkesi şaşırttıTürkiye Eurovision'a katılacak mı? Türkiye'den 2022 yılı için Eurovision kararıTürkiye Eurovision'a katılacak mı? Türkiye'den 2022 yılı için Eurovision kararıKübra Gözel kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Gözel hakkındaki bilgilerKübra Gözel kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Gözel hakkındaki bilgilerDoğa Baykara kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğa Baykara hakkındaki bilgilerDoğa Baykara kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğa Baykara hakkındaki bilgilerDoğukan Kutlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğukan Kutlu hakkındaki bilgilerDoğukan Kutlu kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Doğukan Kutlu hakkındaki bilgilerOğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Doğan hakkındaki bilgilerOğuzhan Doğan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Oğuzhan Doğan hakkındaki bilgilerHüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Hüseyin Rutkay Işık hakkındaki bilgilerHüseyin Rutkay Işık kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Hüseyin Rutkay Işık hakkındaki bilgilerAykut Şahan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Aykut Şahan hakkındaki bilgilerAykut Şahan kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Aykut Şahan hakkındaki bilgilerEzgi Kundak kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ezgi Kundak hakkındaki bilgilerEzgi Kundak kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ezgi Kundak hakkındaki bilgilerRemzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Remzi Fatih Tatlıdil hakkındaki bilgilerRemzi Fatih Tatlıdil kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 Remzi Fatih Tatlıdil hakkındaki bilgilerEcem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ecem Buse Alaçam hakkındaki bilgiEcem Buse Alaçam kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Ecem Buse Alaçam hakkındaki bilgiGürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Gürkan Bayat hakkındaki bilgilerGürkan Bayat kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Gürkan Bayat hakkındaki bilgilerEsat Ergüven kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esat Ergüven hakkındaki bilgilerEsat Ergüven kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Esat Ergüven hakkındaki bilgilerMustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Mustafa Açıkgöz hakkındaki bilgileMustafa Açıkgöz kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye 2021 yarışmacısı Mustafa Açıkgöz hakkındaki bilgile