Serhat Doğramacı kimdir? MasterChef Türkiye 2020 son 16'ya giren ilk yarışmacı Serhat Doğramacı kaç yaşında?

MasterChef Türkiye'de ilk 16'ya giren ilk yarışmacı Serhat Doğramacı oldu. TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef'in 14. bölümünde final turu başladı. Üçlü düelloyu kazanıp final turuna çıkan yarışmacılardan ilk 14 kişilik grup bu akşam yarıştı. Oynanan iki eleme oyunu sonrasında günün kazanan ismi Serhat Doğramacı oldu. İddialı konuşmaları dikkat çeken Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında? MasterChef Türkiye'nin ilk yarışmacısı olan Serhat Doğramacı nereli?

Yayınlanma Tarihi: 04.08.2020 00:32
Değiştirme Tarihi: 04.08.2020 00:32
Serhat Doğramacı kimdir? MasterChef Türkiye 2020 son 16'ya giren ilk yarışmacı Serhat Doğramacı kaç yaşında?

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye'de final turu başladı. 3 Ağustos Pazartesi akşamı ekrana gelen MasterChef 14. son bölümde final turunda ilk grupta yer alan on dört yarışmacı karşı karşıya geldi. Serhat Doğramacı, ilk olarak seçim oyununa kalan altı yarışmacı arasına girmeyi başardı. Sonrasında ana malzemesi kayısı olan yaratıcı yemek yapma oyununda ise birinci oldu. Böylece, Serhat Doğramacı, rakiplerini geride bıraktı ve adını MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı olarak yazdırdı. Peki, MasterChef Türkiye 2020 ana kadrosuna girmeyi başaran Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli? Serhat Doğramacı ne iş yapıyor?

MASTERCHEF 2020 SERHAT DOĞRMACI KİMDİR? 

Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve mesleği aşçılık. Yarışmaya İstanbul'dan katılıyor. Yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu söyledi. MasterChef'e katılması için geçen sene nişanlısı zorlamış fakat kendisi istememiş ama geçen sezonun yarışmacılarını beğenmediği için bu sezon kendisi katılmak istemiş.

Serhat Doğramacı, MasterChef'in geçen sezon birincisi Cemre ile birlikte ABD Utah'ta birlikte çalıştıklarını ve onun çalışma şeklini beğenmediğini söyledi. Geçen sezondan Alican ve Batuhan dışında beğendiği kimse olmadığını belirtti.

MasterChef'te basit bir şekilde birinci olacağım diyerek iddialı konuşmuştu. Danilo şef, yarışmacıyı ilk sezonda kazanan Uğur Kardaş'a benzetti.