Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Serenay Sarıkaya Trabzon'da öğrencilerle buluştu

Serenay Sarıkaya Trabzon'da öğrencilerle buluştu

Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından mezuniyet fotoğrafını paylaşmış ve bir sürprizi olacağını söylemişti. Güzel oyuncunun sürprizi ortaya çıktı.

26.06.2016 13:15

Başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesaplarından #mutluveumutlu etiketiyle mezuniyet fotoğrafını paylaşmış ve genç hayranlarından da sınıf arkadaşlarıyla birlikte çektirdikleri yaratıcı fotoğraflarını paylaşmalarını istemişti.

Serenay Sarıkaya’nın çağrısından sonra başarılı oyuncunun hayranlarından, Türkiye’nin 50’ye yakın farklı şehrinden, Twitter ve Instagram mecralarından 3 bine yakın farklı fotoğraf geldi.

Gönderilenler arasından seçilen fotoğraflar, Onedio.com üzerinden anket yoluyla Trabzon Akçaabat Anadolu Fen Lisesi birinciliği kazandı.

 

serenay sarıkaya öğrencilerle buluştu

Mesafeler engel değil
Serenay Sarıkaya, birinci olan fotoğrafın sahibi olan sınıfa bir sürprizi olacağını söylemişti. Ancak bu sürpriz son ana kadar gizli kaldı.

Akçaabat Anadolu Fen Lisesi öğrencileri, kendileri için hazırlanan Sınıfın En’leri etkinliğinde özel mezuniyet günü fotoğrafları çektirirken, hiç beklemedikleri bir anda Serenay Sarıkaya onların arasına katıldı. Başarılı oyuncu, öğrencilerle sohbet etti, fotoğraf çektirdi ve şehir turu yapıp son kez okullarını ziyaret etti.

serenay sarıkaya öğrencilerle buluştu

Çok heyecanlı olduğu gözlenen ve fan’larıyla buluşmak için Trabzon’a giden Serenay Sarıkaya günün videosunda şunları söyledi:

“Hayatla yeni buluşacak gençlerin, hayallerinin peşinden koşabilmesi çok önemli. Ben de hep hayallerimin peşinden koşan bir insan oldum. Onlara hayata hazırlanmalarında biraz da olsa bir katkım olsun istedim. Mesafeler engel değil, hiçbir şeyi başarmak zor değil, hiçbir şeyin gerçekleşmesi aslında imkansız değil.”

Öğrenciler çok mutlu ve umutlu
Hiç beklemedikleri bir anda karşılarında Serenay Sarıkaya’yı gören öğrenciler gözlerine inanamadı. Uzak bir şehirde oldukları için Serenay Sarıkaya’nın gelmeyeceğini düşünen öğrenciler gün boyunca şaşkınlıklarını ve mutluluklarını saklayamadı. 

Keplerini Serenay Sarıkaya’yla birlikte atan öğrenciler, geleceğe mutlu ve umutlu bakıyor.

Yorumlar | 0
üye profil