Serenay Sarıkaya'nın Maldivler pozu olay oldu!

Ünlü ve güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, koronavirüs salgını ve kış aylarının yaşandığı şu günlerde Maldivler'de denizin tadını çıkarmaya devam ediyor. Son olarak Instagram hikayesinden paylaşımda bulunan Serenay Sarıkaya, üstünde havluyla duştan çıkmış bir pozunu paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 17.02.2021 16:42
Değiştirme Tarihi: 17.02.2021 16:42
Serenay Sarıkaya'nın Maldivler pozu olay oldu!

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Serenay Sarıkaya, paylaşımlarıyla sosyal medyayı sallamaya devam ediyor. Bir dönem Cem Yılmaz'la olan aşkıyla gündemde olan güzel yıldızın, Maldivler'deki son pozu olay oldu.

Serenay Sarıkaya, Güney Asya ülkesi Maldivler’de güzel havanın tadını çıkarıyor. Sarıkaya, üstsüz bir şekilde havluyla bedenini örttüğü fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Sarıkaya’nın Maldivler’e kiminle gittiği ise merak konusu oldu.

"CEM YILMAZ'LA KÜS DEĞİLİZ AMA..."

Serenay, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın sosyal medyada paylaştığı görüntüleri beğendikten sonra gündem gelen 'barışma' iddialarının gerçeği yansıtmadığını söylemişti. Cem Yılmaz ile görüşmediklerini ancak küs olmadıklarını ifade eden oyuncu, "Yok, kendisi de söyledi zaten. Çok normal, artık bir like'tan buraya gelmesin mevzu. Çok normal şeyler bunlar. Yetişkin insanlarız, yani görüşmüyoruz ama tabii ki küs değiliz" ifadelerini kullanmıştı.