Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen yeni yılı aşıklar şehrinde karşılayacak

Birkaç gün önce İstanbul'a dönen Serenay Sarıkaya'nın yeni yıl planı ortaya çıktı. Bir süredir işletmeci Umut Evirgen ile aşk yaşayan güzel oyuncunun sevgilisiyle Paris'te olacağı öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 10:13
Değiştirme Tarihi: 31.12.2021 10:13
Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen yeni yılı aşıklar şehrinde karşılayacak

Son dönemde işletmeci Umut Evirgen'le yaşadığı aşkla gündemden düşmeyen Serenay Sarıkaya, geçtiğimiz akşam Adana’da çekilen 'Şahmeran' dizisinin tamamlanması sonrası İstanbul'a dönmüştü.

'ADANA TARZI SERENAY' 

Rol arkadaşlarıyla İstanbul Havalanı'nda objektiflere yansıyan ünlü ismin, kahverengi peluş terliklerinin içine giydiği beyaz çoraplar dikkat çekmiş ve Sarıkaya’yı görenler “Adana Tarzı Serenay” yorumunda bulunmuştu.

Muhabirlerin Umut Evirgen ile alakalı sorularına yanıt vermeyen, yalnızca teşekkür eden Serenay Sarıkaya'nın yılbaşı planı ortaya çıktı.

EYFEL MANZARALI OTELDE KALACAKLAR 

Yaklaşık 6 aydır birlikte olan Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, 2022 yılını Fransa'nın başkenti Paris'te karşılayacak. Eyfel Kulesi'ni gören lüks bir otelde konaklayacak ikili, İstanbul'a birkaç gün sonra dönecek.

Son olarak dijital bir platformda yayınlanacak 'Şahmeran' adlı yapımda rol alan Sarıkaya, Paris tatili dönüşünde 'Alice' müzikalinin provalarına başlayacak.

(Milliyet) 

İlgili Sayfalar: Magazin