Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen ayrıldı mı?

Yakın zamanda birlikteliklerini açıklayan oyuncu Serenay Sarıkaya (29) ve işletmeci Umut Evirgen'den (32) kötü haber geldi. Ünlü çiftin, aşıklar şehri Paris dönüşü birlikteliklerini sonlandırdığı iddia edildi.

Yayınlanma Tarihi: 19.01.2022 12:09
Değiştirme Tarihi: 19.01.2022 12:09
Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen ayrıldı mı?

Birkaç ay önce Serenay Sarıkaya'nın, Evirgen'in sahibi olduğu mekana gittiği öne sürülmüştü. Ünlü işletmecinin, "içeride 5-6 müşterinin olduğu dakikalarda giriş yapan oyuncu için mekanı kapattığı" haberleri çıkmıştı.

"BU HABERLERDEN SIKILDIM" 

Sarıkaya, geçtiğimiz eylül ayında basın mensuplarının "Hayırlı olsun diyelim mi?" sorusu üzerine, hakkında çıkan aşk dedikodularını kesin bir dille yalanlamıştı.

29 yaşındaki oyuncu, "Yok arkadaşlar, sizin de dediğiniz gibi; bunlar iddia. Böyle şeylerle uğraşmaktan, bu haberlerden sıkıldım" ifadelerini kullanmıştı.

"EVET, AŞK YAŞIYORUZ"

Bu sözlerden iki ay sonra Umut Evirgen, 'teve2 Magazin Masası' muhabirine güzel oyuncu ile birlikte olduğunu itiraf etmişti. Görüntü alınmamasını rica eden Evirgen, muhabirin "O zaman aşkı kabul ediyor musunuz?" sorusuna ise "Evet, Serenay Sarıkaya ile aşk yaşıyoruz" şeklinde flaş bir cevap vermişti.

İLİŞKİLERİ BELGELENMİŞTİ 

Ardından rol aldığı dizinin çekimleri için Adana'da olan Serenay Sarıkaya, bir günlük arayı fırsat bilip, İstanbul’a gelmişti. Rumelihisarı'nda arkadaşlarıyla hasret gideren oyuncu, Umut Evirgen’in aracında görüntülenmiş ve aşkları belgelenmişti.

EYFEL MANZARALI OTELDE KALDILAR 

Yaklaşık altı aydır birlikte olan Sarıkaya ile Evirgen, 2022 yılını da Fransa'nın başkenti Paris'te karşılamıştı. Eyfel Kulesi'ni gören lüks bir otelde konaklayan ikili, birkaç gün sonra İstanbul'a dönmüştü.

TATİL DÖNÜŞÜ AYRILIK 

Hürriyet gazetesinden Sinem Vural'ın haberine göre; magazin gündeminden düşmeyen Serenay Sarıkaya ile Umut Evirgen, tatil dönüşü ilişkilerine devam etmeme kararı aldı.

32 yaşındaki işletmecinin ailesiyle tanışan güzel oyuncunun nikah masasına oturacağı konuşulurken, ünlü çiftin ayrılmaları arkadaş çevresini de şaşırttı.

İlgili Sayfalar: Magazin