Serenay Sarıkaya: Evlilik için henüz erken

Serenay Sarıkaya: Evlilik için henüz erken

Yeni reklam filminde İlker Kaleli ile kamera karşısına geçecek olan Serenay Sarıkaya yeni reklam filmi, dizi projesi ve sevgilisi Kerem Bursin hakkında çok özel açıklamalar yaptı.

Oyuncu meslektaşı Kerem Bursin ile uzun süredir ilişki yaşayan Serenay Sarıkaya sevgilisiyle bir jean markasının reklam filminde oynuyordu. Sarıkaya ile anlaşmasına devam eden marka Bursin'le yollarını ayırdı.

Neden ayrıldı?
Bu ayrılığın sebebinin ise çiftin ilişkilerinin öne çıktığı için olduğu iddia edildi. Sarıkaya bu konu hakkında, "İşin o kısmı hakkında benim yorum yapmam çok doğru olur mu bilmiyorum. Sonuçta Kerem’in ayrı bir kariyer planlaması ve kendi yolculuğu var. Ama zannetmiyorum öyle olduğunu. Onunla anlaşma sona erdiği için böyle bir yola girildi." diye konuştu.

serenay sarıkaya

İlker'in yolu ayrı
Bursin ile yollarını ayıran marka Poyraz Karayel dizisinin Poyraz'ı İlker Kaleli'yle anlaşmıştı. Sarıkaya, Kaleli ile kamera karşısına geçip geçmeyeceğini şöyle açıkladı: "Benim İlker’le bir reklam filmim yok.

ilker kaleli

Şu an Barbara’yla yola devam ediyoruz. İlker’in yolu farklı. O Mavi’nin başka bir ürününü temsil ediyor."

Yeni partner
Sarıkaya'nın reklam yüzü olduğu markanın çekimleri için yeni partneri 22 yaşındaki Macaristanlı manken Barbara Palvin oldu.

Boks yaptı
Sarıkaya gerçek bir hikayeden esinlenen yeni reklam filmi için kısa süreli bir boks eğitiminin ardından kamera karşısına geçti.

serenay sarıkaya

Şarkıcılık yapacak mı?
Markanın önceki çekimlerinde şarkı söyleyen Sarıkaya, şarkıcılık düşüncesinin olmadığını, tutkusunun oyunculuk olduğunu söyledi.

Askıya alındı
Kerem Bursin ile film çekecekleri konuşulan ancak daha sonra iptal olan Sarıkaya, filmin askıya alındığını açıkladı. Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'na konuşan Sarıkaya iptal olanfilm için şunları kaydetti: "Evet, BKM ile çekecektik Kerem’le birlikte rol alacağımız filmi. Onunla ilgili benim açıklama yapmam doğru olmaz. Sanıyorum BKM’nin bununla ilgili bir şey söylemesi lazım ama bir askıya alınma durumu olduğunu söyleyebilirim. Hazır olamadık, bir şekilde projeyi gerçeğe dönüştüremedik"

 

serenay sarıkaya

Evlilikaçıklama
Ocak 2017'de yeni bir diziyle ekranlara döneceğini sevenlerine müjdeleyen Sarıkaya, 29 yaşındaki sevgilisi Bursin'le evlilik düşünüp düşünmediğine dair, "Evlilik için çok erken olduğunu düşünüyorum. 25 yaşındayım daha..." dedi.

İlk kez sinema filmi

Sarıkaya 21 Ekim'de vizyona girecek olan yeni filmi 'İkimizin Yerine' için ise şöyle konuştu: "Nejat’la (İşler) birlikte oynadığımız çok güzel bir film oldu. Umur Turagay yönetti. Umur’un 18 yıl sonra çektiği ikinci film bu. Nejat’ın üç sene sonra dönüş filmi. Tabii benim de ilk sinema filmim. Harika bir ekip, çok güzel bir hikaye. Beni Amerika’dan kaldırıp getirten hikaye bu. O yüzden çok çok heyecanlıyım.

Görüntülenme : 4201 Yayınlanma Tarihi: 12/09/2016 13:04:27

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin