Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Serenay Sarıkaya dijital dizide

Serenay Sarıkaya dijital dizide

Güzel oyuncu dijital platformda yayımlanacak olan bir dizide kamera karşısına geçecek.

21.11.2016 12:21

Beyazcam yerine internete yönelmeye karar veren oyuncu, dijital platformda yayımlanacak olan bir dizide kamera karşısına geçecek.

Yeni sezonda ekranda olması beklenen Serenay Sarıkaya’dan sürpriz proje! Bugünlerde ‘İkimizin Yerine’ adlı filmle beyazperdede boy gösteren Sarıkaya, öncü bir tavır sergileyerek Türkiye'nin ilk özgün digital dizi projesinde yer almayı kabul etti. 

RaniniTV’de yer alan habere göre güzel oyuncu, Doğuş Grubu'nun internet platformu Puhu TV’de yayımlanacak bir   dizi çekecek.  

Kitap uyarlaması
Ekran yerine internet ortamında yer almayı tercih eden Serenay Sarıkaya, Akilah Azra Kohen'in üçlemesi olan kitabı "Fi Çi Pi"nin uyarlamasında rol alacak. Senaryo çalışmaları tamamlanan ve çekim onayı alan uyarlamanın oyuncu kadrosunun ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor. 

Yorumlar | 2
üye profil
ece yılmaz 2 yıl önce
hayranım bu kıza herşeye öncülük etme cesaretini gösteriyor, türkiyenin ilk it girl ü oldu herkes reklamlarda onu taklid ederek peşinden gitti,umarım bu öncü olduğu projedede başarılı olur yine herkesi peşinden götürür sevenleri arkasında...rn
OGİMANAM 2 yıl önce
Ama hayirrrr biz onu ekranlarda gormek istiyoruz herkes surekli internet kullanmiyoki ama olsun bi ilki gerceklestirecegi icin gurur duyuyorum Serenayimla (OĞUZHAN KOÇ - OGİMANAM)