Serenay Sarıkaya'dan dikkat çeken Cem Yılmaz paylaşımı: İki tane okey elden geldi diye...

Cem Yılmaz ile bir süredir aşk yaşayan Serenay Sarıkaya'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Koronavirüs karantinası sürecinde Cem Yılmaz ile birlikte vakit geçiren Serenay Sarıkaya, 'TB' notuyla yaptığı paylaşıma, önce Cem Yılmaz'ı etiketleyip 'İki tane okey elden geldi diye alnıma gururla yapıştırdığıma bakmayın, bir türlü yenemedik şu çifti' diyerek Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz'u etiketledi. 

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2020 15:41
Değiştirme Tarihi: 25.04.2020 15:41
Serenay Sarıkaya'dan dikkat çeken Cem Yılmaz paylaşımı: İki tane okey elden geldi diye...

Cem Yılmaz ile bir süredir aşk yaşayan Serenay Sarıkaya'dan dikkat çeken bir Instagram paylaşımı geldi. Koronavirüs karantinası sürecinde Cem Yılmaz ile birlikte vakit geçiren Serenay Sarıkaya, 'TB' notuyla yaptığı paylaşıma, önce Cem Yılmaz'ı etiketleyip 'İki tane okey elden geldi diye alnıma gururla yapıştırdığıma bakmayın, bir türlü yenemedik şu çifti' diyerek Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz'u etiketledi. 

Koronavirüs salgını sonrası ev karantinasını sevgilisi Serenay Sarıkaya ile geçiren Cem Yılmaz, önceki gün Zafer Algöz ve Can Yılmaz'ın programına konuk olmuştu. Burada karantinanın nasıl geçtiğini paylaşan Cem Yılmaz, "Biz kurallara uyan insanlarız. 'Dışarı çıkma' diyorlar biz de buna uyuyoruz. Ben evde zaman geçirmeyi seven insanım. Bugüne kadar bunaldım, sıkıldım demedim" ifadelerini kullanmıştı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Ev karantinası günlerini pek çok ünlüden farklı olarak sessiz geçirmeyi tercih eden Cem Yılmaz, dün Zafer Algöz ve Can Yılmaz'ın birlikte yaptığı bir programa konuk olmuş burada karantina günlerinde Ozan Güven'le okey oynadığını söylemişti.

Corona virüsü salgınının hemen öncesinde oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı ortaya çıkan Cem Yılmaz, ev karantinası günlerini sessiz bir şekilde geçiriyor. Reklam yüzü olduğu bir firma üzerinden paylaşımda bulunarak sessizliğini bozan Yılmaz, dün de Zafer Algöz ve Can Yılmaz’ın birlikte sunduğu bir sohbet programına katıldı.

Evinden yaptığı canlı yayında karantina günlerinin nasıl geçtiğine dair açıklamalarda bulunan Yılmaz, bu süre zarfında sadece Ozan Güven ile buluşup okey oynadıklarını söylemişti. Güven’in evinde yaptıkları okey partisinde partnerinin kim olduğnu söylemeyen Yılmaz’ın sakladığı isim Serenay Sarıkaya çıktı.


23 Nisan’da sevgilisi Cem Yılmaz’ın doğum gününü kutlayan Sarıkaya, son olarak da Yılmaz’la gittiği okey partisi sırasında çekilmiş bir karesini paylaştı ve altına da şunları yazdı:

“İki tane okey elden geldi diye alnıma gururla yapıştırdığıma bakmayın, bir türlü yenemedik şu çifti, Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz 4-0 bir daha ki karşılaşmada bu zincir kırılacak”