Serenay Sarıkaya'dan 'Ankara kedisi' paylaşımı! Göz renklerini değiştirdi...

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Instagram üzerinden yaptığı 'Ankara kedisi' paylaşımıyla çok konuşuldu. Koronavirüs nedeniyle karantinada olan Serenay Sarıkaya, filtre kullanarak göz renklerini değiştirdi. Paylaşımı sonrasında Serenay Sarıkaya'nın fotoğrafına binlerce beğeni yağdı.

Yayınlanma Tarihi: 18.05.2020 10:34
Değiştirme Tarihi: 18.05.2020 10:34
Serenay Sarıkaya'dan 'Ankara kedisi' paylaşımı! Göz renklerini değiştirdi...

Cem Yılmaz'la aşk yaşamaya başlamasının ardından son günlerde magazin gündeminin baş satırları arasında yer alan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, Instagram üzerinden yaptığı bir paylaşımla takipçilerinden binlerce beğeni aldı.

Serenay Sarıkaya 'Ankara kedisi' yorumuyla yaptığı paylaşımda, göz renklerini filtreyle değiştirdi ve iki farklı göz renkli bir fotoğraf paylaştı. Serenay Sarıkaya'nın fotoğrafının altına binlerce kişi yorum yaparken, ünlü isimlerde kayıtsız kalmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.

SERENAY SARIKAYA KİMDİR?

Serenay Sarıkaya, 1 Temmuz 1991, Ankara doğumlu, Türk oyuncu ve modeldir. Plajda adlı bir sinema filminde rol alarak oyunculuğa adım attı.

İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın (2006) filmiyle kazanan Sarıkaya, sonrasında Plajda (2008) filminde rol aldı. İlk kez Sinan Çetin'in Peri Masalı (2008) dizisinde yer alarak dizi oyunculuğuna başladı ve yine aynı yıl Sinan Çetin tarafından hazırlanan Limon Ağacı (2008) dizisinde ilk başrolünü üstlendi. Dizinin sona ermesinin ardından Adanalı (2008-2010) dizisinde rol almaya başladı. 2010 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Gizem Memiç'in ardından ikinci oldu ve Türkiye'yi Miss Universe yarışmasında temsil etmeye hak kazandı. Ardından Lale Devri (2010-2013) ve Medcezir (2013-2015) dizilerinin başrolünde yer alarak popüleritesini arttırdı. Ejderhanı Nasıl Eğitirsin filminde seslendirme yapan Sarıkaya Behzat Ç. Ankara Yanıyor filminde de rol aldi.

Dizi ve sinema filmlerinde oynamasının yanı sıra Sarıkaya, reklam filmlerinde de yer aldı ve bazı önemli markalarında reklam yüzü oldu. 2014 yılında GQ Türkiye tarafından yılın kadını seçildi. Bugüne kadar iki Altın Kelebek Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.