Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'ın çekmeyi planladığı 'Erşan Kuneri' dizisi ile ilgili sorulara cevap verdi

Geçtiğimiz gün Bebek'te bir güzellik merkezi çıkışında görüntülenen oyuncu Serenay Sarıkaya muhabirlerin Cem Yılmaz'ın çekmeyi planladığı 'Erşan Kuneri' dizisi ile ilgili sorularına cevap verdi. Sarıkaya, Erşan Kuneri dizisi için Cem Yılmaz’dan kendisine teklif gelirse, kabul edip etmeyeceği şeklindeki soru üzerine de, “Neden olmasın, tabii ki” diye yanıt verdi

Yayınlanma Tarihi: 27.09.2020 10:16
Değiştirme Tarihi: 27.09.2020 10:50
Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'ın çekmeyi planladığı 'Erşan Kuneri' dizisi ile ilgili sorulara cevap verdi

Bebek'te bir güzellik merkezinden çıkarken görüntülenen oyuncu Serenay Sarıkaya, sevgilisi Cem Yılmaz'ın çekmeyi planladığı 'Erşan Kuneri' dizisi ile ilgili sorulara cevap verdi.

Sevgilisi Cem Yılmaz’ın 'Erşan Kuneri' serisini sekiz bölümlük dizi yapacağı hatırlatılan Sarıkaya, "Size de teklif geldi mi, bununla ilgili projede yer almayı düşünür müsünüz?" sorusuna, "Yok. Şimdilik hayır. Hepimizin ayrı, ayrı projeleri var” dedi. "Cem Yılmaz’dan böyle bir teklif gelse kabul eder misiniz?" sorusuna Sarıkaya,”Neden olması, tabi ki” diye cevapladı.

İstanbul Üniversitesi'nden ödül aldığını söyleyen oyuncu,”En iyi tiyatro oyuncusu “Alice” ile aldım. Teşekkür ediyorum” diye konuşup röportajı sonlandırdı.