Serenay Sarıkaya bileğine neden kırmızı ip takıyor? İşte nedeni

O Ses Türkiye Yılbaşı Özel bölümünde peş peşe söylediği 3 şarkıyla kulakların pasını silen ve O Ses Türkiye'ye damga vuran güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın yıllardır ayak bilediğinden çıkarmadığı kırmızı ipin sırrı ortaya çıktı.

Yayınlanma Tarihi: 04.01.2020 12:25
Değiştirme Tarihi: 04.01.2020 12:25
Serenay Sarıkaya bileğine neden kırmızı ip takıyor? İşte nedeni

Girdikleri her rolle hayatlarımıza konuk olan oyuncuların başarıları, işlerine sıkı sarılmaları ve çok çalışmalarından şüphe yok ki. 

Ancak onların da iş ve aşk hayatlarında sarıldıkları inançları ve değerleri var. Bunlardan biri de genç yaşta ekranların aranan yüzü olmayı başaran Serenay Sarıkaya.

Haber ile ilgili metin girin!.

Alice müzikalinde sergilediği performansla hayran bırakan oyuncu Serenay Sarıkaya hakkında bilinmeyen bir gerçek ortaya çıktı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Oyuncu, dizi, sinema filmi, müzikal ve hatta reklam imaj fotoğraflarında bile uğurlu olduğuna inandığı kırmızı ipi ayağından çıkarmıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Serenay, bu bilekliğin kendisine büyük şans getirdiğine inanıyor. Neredeyse bütün paylaşımlarında görünen kırmızı bilekliği kopunca, yanında taşıdığı yenisiyle değiştiriyor.

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Sarıkaya, "Televizyonu çok özledim. Podyumdan gelmeyim ama benim artık alanım oyunculuk, o yüzden başka bir şey düşünmüyorum" demişti.