Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Seren Serengil’den kaynana açıklaması

Seren Serengil’den kaynana açıklaması

Yeni ilişkilerimde kriterlerimi çoğalttım Seren Serengil, "mümkünse annesi olmasın, en son ilişkimizde 3 yıl boyunca annesi de bizimle tatile geldi." dedi.

05.11.2016 12:33

Demet Akalın ve Okan Kurt'un birlikteliklerinin beşinci yılını kutladıkları geceye katılanlar arasında Seren Serengil de vardı.

Gecenin sonuna doğru kutlama yapılan mekânı terk eden Seren Serengil, dışarıda kendilerini bekleyen gazetecilerin sorularını yanıtladı. Demet Akalın ve Okan Kurt çiftiyle ilgili olarak; “İlk tanışma yıl dönümlerini de birlikte kutlamıştık, aradan 5 yıl geçmiş zaman ne kadar çabuk geçiyor. İnşallah bir ömür boyu mutlu olurlar” dedi.

Basın mensuplarının, “Sizin yıldönümünüzü ne zaman kutlayacağız?” sorularına karşılık Serengil, ”Kutlayamıyoruz çünkü hayatım yalnız geçiyor, en son ilişkim 3 yıl sürmüştü ama nihayetine erdiremeden bitti. Yeni ilişkilerimde kriterlerimi çoğalttım, mümkünse annesi olmasın, yani en son ilişkimizde 3 yıl boyunca annesi de bizimle tatile geldi. İnanın bıktım! Mümkünse kaynanam olmasın” diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Yorumlar | 0
üye profil