Seren Serengil'den duygusal mesaj

Babası Öztürk Serengil'i ölümünün 14. yılında şu satırlarla andı.

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2015 08:42
Değiştirme Tarihi: 12.01.2015 08:42
Seren Serengil'den duygusal mesaj

Geride bıraktığımız gün Türk sinemasının büyük ustalarından Öztürk Serengil’in aramızdan ayrılışının 14. yılıydı. 11 Ocak 1999’da hayata veda eden Serengil, ardında kendisine has bir jargon ve milyonları güldüren çok sayıda film bıraktı. Öztürk Serengil’i ölümünün 14. Yılında hatırlayan önemli bir isim de magazin dünyasının renkli yüzü, kızı Seren Serengil oldu.

Babasının verdiği bir röportajın metnini paylaşan Seren Serengil, paylaştığı metnin yanına da duygularını ifade eden şu satırları yazdı:

“Ah babacim…nasil da korktugun basina gelmis zeka olarak ta huyumda suyum da ayni sen.. insallah annene bnzersin demissin de hic alakam yok ..:))) tamamen kucuk ozturk olarak kabul edebiliriz beni..ve bundan o kadar gurur duyuyorum ki… sana benzemek insan olmak demek , merhametli olmak demek, yardimsever olmak demek , herseyini herkesle paylasan demek yardim eden demek..o kadar cok guzel huyun varmis ki bnde evladin olarak ucundan nasiplenebilmissem ne mutlu bana!

bu rop bn dogdugumda vermissin butun herseyim onun demissin.. dedigin herseyi yapip iyi yetisebilmem icin herturlu imkani sunmus anneminde bnmde rahat yasayabilmemiz icin bugunleri bile dusunmussun…sana tesekkur edecegim o kadar cok sey var ki ama keske yanimda olsan da hicbiseyim olmasaymis.. seni cok ozluyorum cok ariyorum cok seviyorum canim babacimmm..


Haber ile ilgili metin girin!.