Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Seren Serengil: Kocam evdeyken sahnede olmam

Seren Serengil'den iddialı açıklamalar...

12.02.2017 11:19

Emre Saygı’nın Youtube’den canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu Seren Serengil oldu. Canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya kullanıcılarının sorularını yanıtlayan Seren Serengil, samimi ve bir o kadarda iddialı açıklamalarda bulundu. Sosyal medya kullanıcılarının sık sık kendisinin hiç değişmediği sözleri üzereni Seren Serengil “Benim beyin yaşım büyümemiş olmasından dolayı hep 17 yaşında gibi yaşıyorum. Beyin yaşım küçük kaldığından bedenen de genç gözüküyorum. Bunu değiştiremem” dedi.

 Kocam evdeyken sahnede olamam Aile kuramadığı için tekrar sahnelere dönme kararı aldığını söyleyen Seren Serengil “Zamanında çok büyük işler yaptım. Sahnelerden ve albüm çalışmalarından aile kurmak için uzaklaştım. Bunun nedeni de kocam evde beklerken ben başka erkeklerin olduğu alkollü mekanlarda sahneye çıkıyordum. Bu bana uygun gelmedi. Kocam evde bekleyip ben sahne alsaydım zaten o adama saygı duymazdım” dedi.

seren serengil 

Aile olmaktan ümidimi kestim Kan pıhtılaşmasından dolayı çocuk sahibi olamadığını söyleyen Seren Serengil “Hamile kalmakta sıkıntı yaşamıyordum ama kan pıhtılaşmasından dolayı hamileliğim devam etmiyordu. Çok denedik olmadı bende aile olmaktan ümidi kestim ve tekrardan işime geri dönüyorum” diye konuştu.  

Makyaj yapmadan duramıyorum Makyaj yapmayı çok sevdiğini ve makyaj yapmadan duramadığını söyleyen Seren Serengil “ Makyaj yapmayı seviyorum. 5 yaşından beri ruj sürüyorum. Annem bana çocukken makyaj yaptığın zaman dışarı çıkamazsın derdi. Ben yine de yapacağımı yine yapardım. Eskiden beri arkadaşlarım makyaj yapmasan bile çok iyisin diyorlar ama makyajsız duramıyorum” dedi.  

Eşime yük olmam Eşi dahi olsa başkalarına yük olmayı sevmediğini söyleyen Seren Serengil “ Ben kocama bile bana ayakkabı al demem. Kendi paramı kazanıp kendim harcarım. Başkasına yük olmayı hiç sevmiyorum. Dünyaya bir kere geliyorum çok tutumlu birisi de değilim bu konuda” diye yanıt verdi.  

Evliliğe inandıracak birisi çıkmadı Uzun zamandır kendisini evliliğe inandıracak birisinin hayatında olmadığını ve karşısına çıkmadığını söyleyen Seren Serengil “ Uzun zamandır beni evliliğe inandıran birisi çıkmadı karşıma. Ümidimi kestim ama hala evlenmek, çocuk yapmak ve düzenli bir hayat yaşamak istiyorum” diye konuştu.

Yorumlar | 0
üye profil