Serdar Ortaç'tan yeni miras açıklaması! "Ödeyemiyorum demedim..."

Ünlü popçu Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde 30 milyon TL değerindeki evini çalışanlarına bırakacağını duyurmuştu. Ortaç, o sözlerine açıklık getirdi.

Yayınlanma Tarihi: 25.04.2020 15:26
Değiştirme Tarihi: 25.04.2020 15:26
Serdar Ortaç'tan yeni miras açıklaması! 'Ödeyemiyorum demedim...'

Serdar Ortaç, geçtiğimiz hafta bir nevi vasiyetini açıklamış ve "İstinye'de 30 milyonluk evim var. Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi" demişti.
Hafta içi Nişantaşı'nda görüntülenen Serdar Ortaç, sözlerinin hatırlatılması üzerine, "Nafakayı ödeyemiyorum demedim. Zorlanıyorum masraf çok dedim. Ev olayı sohbet arasında geçti. Neden olmasın. Benden sonra rahat etsinler... Ortalama 30 senedir 10-15 kişi bana bakıyor. Aile yarısı onlar. Paranın bir önemi yok artık. Sağlığım olsun. Para ile yapacağım her şeyi yaptım." ifadelerini kullandı. Serdar Ortaç, her ay 120 bin TL ödediği İstinye’deki ikiz villasını, eski eşi Chloe Loughnan ile oturmak için 2016’da tam 15 milyon TL’ye almıştı.

SERDAR ORTAÇ VASİYETİ OLARAK GÖRÜLEN O AÇIKLAMASINDA NE DEMİŞTİ?


"30 senedir sahnelerdeyim. 1 lira birikimim yok. Eskiden Büyükada'yı alacak kadar servetim vardı. Bir yerlere koyamayacak kadar, hayal edemezsin. Ne işe yarar o para? Güzel eserler bırakıp, güzel hayat yaşayıp ölmek lazım.""Sıkıntı çekince her şeyin farkına varıyorsun. Kredimi dün taksitlendirdim. İhtiyacım olmasa o taksitlendirmenin ne kadar güzel bir şey olduğunu bilemeyecektim.""Daha nafakayı ödeyemedim. Her ay ödeniyor. Belli bir limite gelince bitiyor. Ömür boyu değil. 2020'nin sonunda biter herhalde. Ödeyemedim ama kız hiçbir şey demedi. Nafakaya gelene kadar elemanlar var yanımda, onların aileleri var... Onları bitirmem lazım. ""Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi. Benim için 30 sene çalışanlara... İstinye'nin tepesinde evim var. 30 milyon TL... Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar."