Serdar Ortaç'tan itiraf geldi! "Chloe'den yasak var"

Önceki akşam Ataşehir Muamma’da kış sezonunun ikinci sahne performansını sergileyen Serdar Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan hakkında bir itirafta bulundu. 

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 09:37
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 09:37
Serdar Ortaç'tan itiraf geldi! 'Chloe'den yasak var'

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, programına sevgilisi Seçil Gür'ün işleri nedeniyle katılamadığını belirterek, ''Onda kendi gençliğimi görüyorum. Çok güzel besteler yapıyor. Çok çalışkan ve azimli. Allah nazarlardan saklasın'' dedi. 

"YANIT VEREMEM"

Eski eşi Chloe Loughnan ile ilgili soruları ise yanıtsız bırakan Ortaç, "Maalesef kendisi ile ilgili hiç bir soruya yanıt veremem. Konuşma yasağı var'' açıklamasını yaptı.

ÖLÜM DEDİKODULARI...

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Azerbaycan'da kendisiyle ilgili çıkan ölüm dedikodularına da değinen ünlü şarkıcı, ''Bir gün muhakkak öleceğiz. Ne gün olduğu belli değil. Güzel ve günahsız yaşadım. Hiç isyan etmedim.'' sözleri ile değerlendiren Ortaç "Ölümden korkmuyorum" diye konuştu.

"BİR SÜRÜ SEKTÖR YARA ALDI"

Koronavirüs salgını nedeniyle birçok sanat dalında yaşanan krizleri de değerlendiren Ortaç, ''Bir sürü sektör yara aldı. Tiyatrocular ve müzisyenler art arda kapanıyorlar. Ama devletin bir bildiği vardır, benim kafam ermez o işlere. Bütün dünya bu pandemiden ciddi anlamda etkilendi. Restaurantlarda bile cam paravanlar çekildi masalar arasına insanların ağızlarından yanlışlıkla bir şey sıçramasın diye'' dedi. 

"BİR ÇOCUĞUM OLSUN İSTERİM"

Ünlü şarkıcı babalık hakkında ise, ''Kaç yaşına geldim kısmet olmadı. Elbette isterim bir tane daha Serdar olsun'' ifadelerini kullandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.