Serdar Ortaç'tan bebek müjdesi!

Serdar Ortaç, önceki akşam Kuzey Kıbrıs’ta Merit Royal Hotel, Merit Premium Hotel ve Merit Crystal Cove Hotel ortak etkinliğinde konser verdi.

Yayınlanma Tarihi: 11.09.2017 13:01
Değiştirme Tarihi: 11.09.2017 13:02
Serdar Ortaç'tan bebek müjdesi!

Yaklaşık 10 şarkısının hazır olduğu yeni albümde iki tane de Yıldız Tilbe şarkısı okuyacağını belirten şarkıcı konser bitiminde kayıtlar için hemen İstanbul’a döneceğini söyledi.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Eşi Chloe için yazmış olduğu albümün en iddialı şarkılarından olan, 'Havalı Yarim'den kısa bir kesit sunan Ortaç, Yıldız Tilbe ile bir Çeşme buluşmasındanda  ortaya bomba gibi bir şarkı çıktığını vurguladı.

 

Eşi ile ilgili soruları da cevaplayan Serdar Ortaç; bebek sorusuna da, "2019 yılı" diyerek espirili bir cevap verdi. Eşinin şu sıralar iş hayatında yepyeni bir projeye imza attığını, yoğun çalıştığını ve kumaşından tasarımına kadar bizzat kendisinin ilgilendiği bir bikini koleksiyonunu hazırladığını söyledi.

 

İlerleyen zamanda bir türkü albümü hazırlayabileceğini söyleyen şarkıcı, 'Gıybet' parçasıyla sahneye çıktı. Her konserinde müzisyenleri, vokalleri ve dansçıları ile  muhteşem şovlar hazırlayan Serdar Ortaç’ın bu geleneği yine bozulmadı. "Sizin sevginiz ve gücünüzle iyileştim" konuklarını selamlayan Serdar Ortaç’ı izleyenler arasında annesi Nesrin Ortaç da vardı.

 

Gece, şarkılar, davullu zurnalı; türkü ve Oyun havalarının coşku dolu ritimleriyle sona erdi.

Etiketler: serdar ortaç