Serdar Ortaç: "Seçil sevgilim değil, karım"

Önceki gün sevgilisi Seçil Gür ile objektiflere yansıyan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, ayaküstü gazetecilerle sohbet etti. İşte Ortaç'ın çok konuşulacak sözleri... 

Yayınlanma Tarihi: 08.01.2021 10:13
Değiştirme Tarihi: 08.01.2021 10:13
Serdar Ortaç: 'Seçil sevgilim değil, karım'

Seçil Gür ile aşk yaşayan şarkıcı Serdar Ortaç, önceki gün sevgilisiyle bisiklete binerken görüntülendi. Gazetecilerin, Seçil Gür için "Sevgiliniz" demesi üzerine Ortaç, "Sevgili demeyin, karım o benim, hanımım. Bana göre hanımım" dedi. Sevgilisi hakkında konuşmaya devam eden Ortaç, "Onun ne istediğine bakacağım. Evlilik istiyorsa yapıştıracağım evliliği. Benim için son durak Seçil" açıklamasını yaptı.

O SORUYA YANIT VERMEDİ 

Geçtiğimiz günlerde Ceylan Ertem, “Serdar Ortaç'ı görmeye dayanamıyorum. Hala popüler olmasına olumlu bir gözle bakmıyorum. Ahmet Kaya'nın kalbini kırdılar ve o bu yüzden ülkesinden uzakta, kalp krizinden kaybettik. Bu kadar güzel şarkılar yazmış değerli biriydi. Bazıları tarih iz bırakır, bazıları da öyle olmadıkları halde para kazanır" açıklamalarıyla gündem olmuştu. Ertem'in bu sözleri sorulan Ortaç, "Konuşmayacağım" yanıtını verdi. 

Haber ile ilgili metin girin!.