Serdar Ortaç'ın Instagram isyanı! "Hayatımızı mahvetti!"

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi Chloe iş için gittiği Miami'de kaza geçirdi. "Söylemezsem Olmaz" programının haberine göre Chloe kazada ağır yaralandı.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2018 21:11
Değiştirme Tarihi: 16.10.2018 21:11
Serdar Ortaç'ın Instagram isyanı! 'Hayatımızı mahvetti!'

Serdar Ortaç " Eşime Instagram'a koyduğu fotoğraflar yüzünden sürekli nazar değiyor. Sosyal medya hayatımızı mahvetti" dedi.

 

Miami'de motordan düşen Chloe'nin durumunu eşi Serdar Ortaç, teve2'de yayınlanan 2. Sayfa programında anlattı:

 

*Ben haberi dün gece aldım. Motorun arkasında oturuyormuş.  Arkadaşı bir burun kırığı ile atlattı. Arkada olduğu için eşim kaza geliyor mu görmüyor. Sol kol kırık, kalça kemiği çatlak, kaburga çatlak, dizi kapağı çatlak, sol kaşı yarık…  Ben artık göze, nazara inansam mı? Bu kızın başına niye böyle şeyler gelir bilmiyorum. Abartmıyorum sakat kalmaması mucize.

 

*Amerika buradan 14 saat… Dün akşam 22.00’da oldu kaza, o saatten bu saate ayaktayım. 21 Ekim’de yanına gideceğim. İptal edemeyeceğim işler var. Menajerimi gönderdim.  Kız çok mutsuz, aylarca hayal ediyor ‘Amerika’ya gideyim çalışayım’ diye… Bir sürü de iş aldı, gidiyor yemek yiyor, ertesi gün motor kiralamak istiyor başına bu olay geliyor. Sol tarafı komple kırık, kaynayacak diyor doktorlar. Tam açıklama da yapmıyorlar…  ‘Kocasıyım’ diyorum doktorlar bilgi vermiyorlar. Süreyya Yalçın orada, kocasıyla gitmişler yanına. Ayılamadı kız şu an yatıyor. ‘Üzülme her şey geçer’ dedim.

Etiketler: serdar ortaç