Serdar Ortaç ile Seçil Gür 'Aynı evde yaşayacak mısınız?' sorusuna kaçamak yanıt verdi

Serdar Ortaç ve Seçil Gür önceki akşam birlikte görüntülendi. Keyifli oldukları görülen Ortaç ve Gür ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı. İkili, 'Aynı evde yaşayacak mısınız?' sorusuna,"Biz çok mutluyuz, boş verin bunları" cevabını verdi.

Yayınlanma Tarihi: 20.10.2020 09:19
Değiştirme Tarihi: 20.10.2020 09:19
Serdar Ortaç ile Seçil Gür 'Aynı evde yaşayacak mısınız?' sorusuna kaçamak yanıt verdi

Serdar Ortaç, sevgilisi Seçil Gür ile önceki akşam Etiler'de market çıkışı görüntülendi. Ayaküstü muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmeyen ikili 'Aynı evde yaşayacak mısınız?' sorusuna kaçamak bir cevap verdi.

Muhabirlerin, "Azerbaycan için askere gider misiniz?" sorusu üzerine Serdar Ortaç, "Bana görev gelirse tabii yaparım. Sıra bana gelene kadar Azerbaycan kendi askeriyle vatandaşını koruyor" dedi.

Ortaç, sözlerine, Türkiye'de yardım ediyor, bugün yaptıkları çok haince... Bebekleri öldürmüş adam, askerin varsa askerinle savaşırsın. Sivillerin üzerine füze atmazsın, yaptıkları insanlık değil. Ermeni halkına bir sözüm yok. Yöneticileri ve başlarındakiler ruh hastası" diye devam etti..

Seçil Gür ise yeni klip çekimi için hazırlandığını, 13 yazan dövmesinin anlamının ise; 13 yaşında ölen ablasının yaşını belirttiğini söyledi.