Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Serdar Ortaç: Evlenip iyi halt yediniz

Serdar Ortaç: Evlenip iyi halt yediniz

Önceki gün Bodrum Pasha Clup'te sahne alan Serdar Ortaç yaptığı evlilik açıklamasıyla da şaşırttı.

09.08.2016 14:12

Serdar Ortaç önceki gün Bodrum Pasha Clup'te sahne aldı. Hayranlarına unutulmaz bir konser veren Ortaç 1994 yılından bugüne kadar olan bütün şarkıları söyleyeceğini açıkladı. 

 

serdar ortaç

"Evlenip iyi halt yediniz'
Hayranlarının içerisinde kaç kişinin evli olduğunu soran Ortaç evli çiftlere "İyi halt yediniz" diyerek espri yaptı. Ortaç hayranlarına, "Arkadaşlar artık evlendikten sonra, bu yüzüğü taktıktan sonra artık kimseye yan gözle bakmak yok. Bekarlar sizin tuzunuz kuru ama biz evliler öyle değiliz. Dünyanın en güzel şeyi evlilik. Evlendikten sonra kimseye eşin haricinde canım, cicim, balım, bir tanem demek yok artık. Evlendikten sonra artık sadece karına aitsin" dedi. Yaklaşık 2 bin kişinin izlediği konserde 2 şarkı söyledikten sonra sahneye tabure isteyen Ortaç, şarkılarını oturarak söyledi.

serdar ortaç

'Eşimi seneye esmer yapacağım'
Şarkı aralarında hayranları ile muhabbet eden Ortaç eşi Chloe Loughnan'ın saçlarını siyaha boyatacağını açıkladı. Ortaç, şöyle konuştu: "Benim karı sarışın pardon hanımım sarışın. Ama yani karı koca değil miyiz? Neyse benim hanım sarışın. Onun da saçını boyatacağım ve esmer yapacağım seneye."

Daha sonra karabiberim şarkısını seslendiren Ortaç, 2 saat boyunca sahnede kaldı. Birçok şarkısını seslendiren ünlü şarkıcı, hastalığını yendikten sonra daha mutlu olduğunu söyleyerek geceye veda etti.

Yorumlar | 0
üye profil